Już dziś dołącz do IV Kongresu Lendtech! Ruszyła rejestracja na wydarzenie

  • Lendtech
  • 22.05.2023

Kongres Lendtech to czołowe wydarzenie branży nowoczesnych, szybkich i bezpiecznych finansów. Lendtech to przyszłość, o której trzeba rozmawiać w gronie ekspertów, specjalistów, twórców branży. Ruszyła rejestracja na kolejną, czwartą już edycję wydarzenia, które już 20 września odbędzie się stacjonarnie w Warszawie.

Przed nami I Spotkanie Rady Programowej Fundacji Lendtech – tematem przewodnim Kongres Lendtech 2023

Organizatorzy Kongresu Lendtech – Fundacja Lendtech i Polski Związek Instytucji Pożyczkowych od lat tworzą wydarzenia mające dopracowany, bardzo ciekawy program. Dzięki współpracy z Radą Programową Fundacji Lendtech zakres merytoryczny stanowi najistotniejsze kierunku rozważań na temat bieżącej sytuacji, ale i rozwoju i innowacyjności branży.

ZAREJESTRUJ SIĘ NA IV KONGRES LENDTECH

Przed nami niezwykle interesująca edycja, która skupi się m.in. na zmianach prawnych i przyszłości branży digital lending w kontekście tzw. ustawy antylichwiarskiej, sztucznej inteligencji wykorzystywanej w obsłudze klienta pożyczkowego i marketingu, metaverse, makroekonomii w kontekście wyzwań budżetowych i szans oraz zagrożeń dla biznesu. 

Kongres Lendtech to debaty, prezentacje, ale też miejsce skupiające biznes, całodzienne spotkanie, które każdy, kto buduje rynek finansowy, może odpowiednio wykorzystać.

Zachęcamy do udziału – już 20 września spotkamy się, aby wziąć udział w niezwykle ważnym spotkaniu biznesu tworzącego LENDTECH!

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: O TYM BĘDZIEMY ROZMAWIAĆ PODCZAS IV KONGRESU LENDTECH. PODSUMOWANIE SPOTKANIA RADY PROGRAMOWEJ FUNDACJI LENDTECH

Autor: Lendtech   |   Data publikacji: 22.05.2023

Najnowsze artykuły z kategorii

Partnerzy serwisu i wydarzeń

Newsletter Lendtech

Bądź na bieżąco i nie martw się, że umkną Ci najważniejsze informacje. ​​Zapisz się na bezpłatny autorski newsletter z aktualnymi informacjami z Polski i ze świata.

 

Wczytywanie
Obserwuj nas na Google News

Obserwuj nas na Google News i otrzymuj najnowsze wiadomości z Lendtech. Dołącz do obserwujących i zawsze bądź na bieżąco.

  1. Kliknij poniższy przycisk
  2. Wybierz opcję “Obserwuj”

Dzięki temu teraz będziesz widzaił wszystkie najnowsze publikacje na swoich urządzeniach z kontem Google.