Lendtech 2021: Rozwój technologiczny to jedyny słuszny kierunek [VIDEO]

  • Lendtech
  • 06.10.2021

Raiffeisen Digital Bank zadebiutował na polskim rynku. Bank oferuje kredyty konsumenckie do 100 tys. zł na okres 60 msc. Wszystko w wygodnej aplikacji mobilnej – cały proces przeprowadzany jest online. – Rozwój technologiczny to jedyny słuszny kierunek – mówił na Kongresie Lendtech Kamil Niewiatowski, Country Manager w Raiffeisen Digital Bank.

Pandemia potwierdziła całemu sektorowi, że rozwój technologiczny to jedyny słuszny kierunek. Tak by klientom dostarczać usługi jak najprościej, jak najszybciej i w digitalowy sposób, bo tego klienci dzisiaj oczekują – mówił podczas Kongresu Lendtech 2021 Kamil Niewiatowski, Country Manager, Raiffeisen Digital Bank.

Druga edycja Kongresu Lendtech odbyła się 23 września 2021 roku. W wydarzeniu udział wzięło blisko 300 osób, które miały okazję wysłuchać ponad 40 mówców. Kongres Lendtech to największa konferencja dla fintech & lendtech w Polsce.

/Kongres Lendtech 2021

Autor: Lendtech   |   Data publikacji: 06.10.2021

Najnowsze artykuły z kategorii

Partnerzy serwisu i wydarzeń

Newsletter Lendtech

Bądź na bieżąco i nie martw się, że umkną Ci najważniejsze informacje. ​​Zapisz się na bezpłatny autorski newsletter z aktualnymi informacjami z Polski i ze świata.

 

Wczytywanie
Obserwuj nas na Google News

Obserwuj nas na Google News i otrzymuj najnowsze wiadomości z Lendtech. Dołącz do obserwujących i zawsze bądź na bieżąco.

  1. Kliknij poniższy przycisk
  2. Wybierz opcję “Obserwuj”

Dzięki temu teraz będziesz widzaił wszystkie najnowsze publikacje na swoich urządzeniach z kontem Google.