Lendtech 2021: Wealthon zapewni finansowanie firmom [VIDEO]

  • Lendtech
  • 06.10.2021

Większość instytucji pożyczkowych skupia się na konsumentach. Firma Wealthon specjalizuje się w finansowaniu przedsiębiorców. To właśnie jednoosobowe działalności gospodarcze są najbardziej obciążone podatkami i mają najwięcej obowiązków prawnych.

Robimy wszystko by pomóc przedsiębiorcom. Nikt się nimi nie opiekuje, płacą największe podatki i mają najtrudniejszy dostęp do finansowania. Dlatego zdecydowaliśmy się na wejście w ten segment – mówił podczas Kongresu Lendtech 2021 Aleksander Majchrzak, Prezes Zarządu Wealthon Fund S.A.

Druga edycja Kongresu Lendtech odbyła się 23 września 2021 roku. W wydarzeniu udział wzięło blisko 300 osób, które miały okazję wysłuchać ponad 40 mówców. Kongres Lendtech to największa konferencja dla fintech & lendtech w Polsce.

/Kongres Lendtech 2021

Autor: Lendtech   |   Data publikacji: 06.10.2021

Najnowsze artykuły z kategorii

Partnerzy serwisu i wydarzeń

Newsletter Lendtech

Bądź na bieżąco i nie martw się, że umkną Ci najważniejsze informacje. ​​Zapisz się na bezpłatny autorski newsletter z aktualnymi informacjami z Polski i ze świata.

 

Wczytywanie
Obserwuj nas na Google News

Obserwuj nas na Google News i otrzymuj najnowsze wiadomości z Lendtech. Dołącz do obserwujących i zawsze bądź na bieżąco.

  1. Kliknij poniższy przycisk
  2. Wybierz opcję “Obserwuj”

Dzięki temu teraz będziesz widzaił wszystkie najnowsze publikacje na swoich urządzeniach z kontem Google.