Polska Mapa Lendtech 2022! Zobacz unikatowe zestawienie

  • Lendtech
  • 21.09.2022

Przedstawiamy Polską Mapę Lendtech 2022! To druga edycja unikatowego zestawienia, przedstawiającego wielkość sektora lendtech w Polsce. W tegorocznej edycji wzięły udział aż 124 firmy!

Polska Mapa Lendtech jest zestawieniem podmiotów identyfikujących się jako lendtechy lub jako te, które działają na tym rynku np. poprzez świadczenie usług prawnych bądź technologicznych, czy też ściśle współpracujące z pożyczkodawcami w obszarach swojej działalności (usługi płatnicze, IT czy marketingowe).

Do Polskiej Mapy Lendtech 2022 zgłosiło się 127 podmiotów. Nie jest to ranking, a poszczególne firmy przedstawione są w przypisanych do nich 11 kategoriach. Kolejność prezentacji logotypów jest losowa. Co jeszcze raz warto podkreślić – to same firmy dokonywały zgłoszeń do Mapy – udział był dobrowolny i bezpłatny. Redakcja Lendtech analizowała każde zgłoszenie i decydowała o przyjęciu do zestawienia.

Polska Mapa Lendtech 2022:

Polska Mapa Lendtech 2022

Polska Mapa Lendtech 2022 została uroczyście zaprezentowana 21 września 2022 roku podczas III Kongresu Lendtech  – największej konferencji dla sektora lendtech & fintech w Polsce.

Dziękujemy wszystkim firmom, które wzięły udział w Mapie Lendtech 2022!

 

Fundacja Lendtech

 

Autor: Lendtech   |   Data publikacji: 21.09.2022

Najnowsze artykuły z kategorii

Partnerzy serwisu i wydarzeń

Newsletter Lendtech

Bądź na bieżąco i nie martw się, że umkną Ci najważniejsze informacje. ​​Zapisz się na bezpłatny autorski newsletter z aktualnymi informacjami z Polski i ze świata.

 

Wczytywanie
Obserwuj nas na Google News

Obserwuj nas na Google News i otrzymuj najnowsze wiadomości z Lendtech. Dołącz do obserwujących i zawsze bądź na bieżąco.

  1. Kliknij poniższy przycisk
  2. Wybierz opcję “Obserwuj”

Dzięki temu teraz będziesz widzaił wszystkie najnowsze publikacje na swoich urządzeniach z kontem Google.