Pożyczki w Cinkciarz.pl także w aplikacji

  • Lendtech
  • 27.06.2024

Wnioski o pożyczki oraz ich obsługa są już dostępne nie tylko w portalu Cinkciarz.pl, ale też w aplikacji mobilnej fintechu. Klienci mogą wnioskować nawet o 5 tys. złotych lub równowartość tej kwoty w euro, dolarach, funtach i frankach oraz spłacić zobowiązanie w maksymalnie 12 ratach.

Pożyczki w Cinkciarz.pl także w aplikacji

Użytkownicy Cinkciarz.pl sami określają, jaką kwotę pożyczki potrzebują, w jakiej walucie i kiedy spłacą swoje zobowiązanie. Następnie wypełniają wniosek online na portalu lub w aplikacji mobilnej Cinkciarz.pl oraz czekają na decyzję i środki. Klienci polskiego fintechu mogą brać pożyczki w złotych, euro, dolarach amerykańskich, funtach brytyjskich lub frankach szwajcarskich do kwoty 5 tys. zł, na nawet 12 miesięcy.

Wiele osób na co dzień rozlicza się w innych walutach, np. mając kredyty we frankach czy zarobki w euro. Coraz więcej klientów naszego globalnego fintechu korzysta też z apki. Dlatego optymalnym rozwiązaniem, aby jeszcze szybciej i łatwiej otrzymać dodatkowy zastrzyk finansowy, może być wnioskowanie o pożyczkę wielowalutową właśnie w aplikacji Cinkciarz.pl – mówi Marcin Paradowski, CEO Currency Lending, spółki świadczącej usługę pożyczek dla użytkowników portalu Cinkciarz.pl.

Klienci fintechu Cinkciarz.pl mają wybór, czy chcą otrzymać środki na rachunek bankowy, czy bezpośrednio na kartę wielowalutową. Dzięki wypłacie pożyczki na kartę użytkownicy dostają środki w ciągu kilku minut od pozytywnej decyzji kredytowej, a prowizja jest niższa. Klienci nie muszą mieć konta walutowego w banku, aby otrzymać pieniądze w danej walucie. Kolejnym benefitem jest ułatwienie procesu spłaty – w ustalonym terminie środki mogą być pobierane automatycznie z rachunku karty fintechu lub z portfela walutowego.

Autor: Lendtech   |   Data publikacji: 27.06.2024

Najnowsze artykuły z kategorii

Partnerzy serwisu i wydarzeń

Newsletter Lendtech

Bądź na bieżąco i nie martw się, że umkną Ci najważniejsze informacje. ​​Zapisz się na bezpłatny autorski newsletter z aktualnymi informacjami z Polski i ze świata.

 

Wczytywanie
Obserwuj nas na Google News

Obserwuj nas na Google News i otrzymuj najnowsze wiadomości z Lendtech. Dołącz do obserwujących i zawsze bądź na bieżąco.

  1. Kliknij poniższy przycisk
  2. Wybierz opcję “Obserwuj”

Dzięki temu teraz będziesz widzaił wszystkie najnowsze publikacje na swoich urządzeniach z kontem Google.