PragmaGO i Polskie ePłatności wprowadzają „Moją pożyczkę”

  • Lendtech
  • 04.05.2023

„Moja pożyczka” to dostęp do dodatkowego finansowania dla kilkudziesięciu tysięcy przedsiębiorców, którzy akceptują transakcje w terminalach Polskich ePłatności. Usługa jest oparta o model Merchant Cash Advance, do tej pory oferowany przez PragmaGO (dostawcę finansowania) w segmencie e-commerce.

PragmaGO i Polskie ePłatności wprowadzają „Moją pożyczkę”

Przedsiębiorca otrzymuje indywidualną propozycję finansowania, jeszcze zanim o nie zawnioskuje – online, bezpośrednio w panelu Strefa Klienta PeP. Jest to możliwe, dzięki pełnej automatyzacji usługi. Wstępna propozycja finansowania jest przygotowywana m.in. na podstawie analizy danych z terminali płatniczych oraz algorytmów scoringowych PragmaGO.

Akceptacja warunków finansowania przez klienta odbywa się w pełni zdalnie. Model spłaty jest wygodny, dopasowany do możliwości pożyczkobiorcy, ponieważ wysokość dziennych rat uzależniona jest od osiąganego obrotu na terminalach PeP. Można powiedzieć, że przedsiębiorca bierze zaliczkę na poczet przyszłej sprzedaży, realizowanej przez terminal płatniczy.

Dzięki współpracy z Polskie ePłatności możemy udostępnić finansowanie Merchant Cash Advance przedsiębiorcom realizującym sprzedaż offline. To kolejny segment firm, które będą mogły wykorzystać łatwo dostępne finansowanie na dowolny cel, w tym rozwój. Pełna automatyzacja usługi pozwala na podpisanie umowy finansowania nawet w 3 minuty. To z kolei jest możliwe dzięki rozwiązaniom technologicznym, które tworzy nasz własny software house – PragmaGO.tech. Zapewniamy nie tylko ciągłość finansowania i wygodne procesy, ale też najwyższe standardy bezpieczeństwa danych – mówi Danuta Czapeczko, Wiceprezes PragmaGO.

Oczekiwania stawiane przez naszych klientów są coraz większe. Wielowymiarowość potrzeb wymaga od PeP integrowania i wdrażania kolejnych, innowacyjnych rozwiązań. Oprócz przyjmowania i rozliczania płatności, za pomocą terminala można wypłacić gotówkę, można zapłacić za domowe rachunki, kupić doładowania czy stać się punktem odbioru przesyłek. Oferowane przez PeP terminale to również skuteczne narzędzie marketingowe przedsiębiorcy. Dostępność szerokiego zakresu programów lojalnościowych, rabatowych przyczynia się do tego, że każdy nasz klient może skutecznie konkurować z innymi na swoim rynku. „Moja Pożyczka” to zaawansowany technologicznie i unikalny na rynku produkt. Nawiązanie współpracy z PragmaGO pozwoliło na szybkie stworzenie nowej usługi finansowej. Związany z nią proces realizowany jest w pełni samodzielnie i zdalnie, co w efekcie generuje kolejne korzyści prowadzonym biznesom – mówi, Juliusz Stawiński, Dyrektor Pionu Rozwoju Usług i Produktów PeP.

„Moja pożyczka” zwiększa siłę zakupową przedsiębiorców, którzy realizują sprzedaż z wykorzystaniem terminali płatniczych Polskich ePłatności. Rata zależna od obrotów firmy to możliwość dostosowania harmonogramu spłat do sezonowości biznesu. „Moja pożyczka” to innowacyjne finansowanie, wspierające rozwój polskiego sektora MŚP.

Autor: Lendtech   |   Data publikacji: 04.05.2023

Najnowsze artykuły z kategorii

Partnerzy serwisu i wydarzeń

Newsletter Lendtech

Bądź na bieżąco i nie martw się, że umkną Ci najważniejsze informacje. ​​Zapisz się na bezpłatny autorski newsletter z aktualnymi informacjami z Polski i ze świata.

 

Wczytywanie
Obserwuj nas na Google News

Obserwuj nas na Google News i otrzymuj najnowsze wiadomości z Lendtech. Dołącz do obserwujących i zawsze bądź na bieżąco.

  1. Kliknij poniższy przycisk
  2. Wybierz opcję “Obserwuj”

Dzięki temu teraz będziesz widzaił wszystkie najnowsze publikacje na swoich urządzeniach z kontem Google.