Przed nami III edycja Kongresu Lendtech – największej konferencji dla digital lending w Polsce!

  • Lendtech
  • 09.05.2022

22 września odbędzie się III edycja Kongresu Lendtech – to największe wydarzenie poruszające zagadnienia z zakresu digital lending, BNPL, fintech, legal, wierzytelności i e-commerce. Po raz kolejny opublikowana zostanie Mapa Lendtech – zbiór, który w pełni ukazuje ekosystem i wielkość rynku tworzącego nowoczesny biznes. 

Kongres Lendtech to wyjątkowe wydarzenie dla przedstawicieli branży finansowej, ze szczególnym uwzględnieniem rynku pożyczkowego. To też ogromna dawka wiedzy oraz networking z praktykami biznesu. Kongres to cały dzień wypełniony debatami liderów sektora lendtech oraz spotkania ze specjalistami branżowymi przy stolikach eksperckich.

W trakcie Kongresu Lendtech zostanie przedstawiona unikatowa publikacja – Polska Mapa Lendtech, na której zaprezentowani zostaną uczestnicy ekosystemu digital lending & fintech w Polsce.

Organizatorzy Kongresu Lendtech to Fundacja Lendtech, Polski Związek Instytucji Pożyczkowych oraz Projekt Akademia. Wydarzenie odbędzie się stacjonarnie w Warszawie. Więcej informacji na temat wydarzenia: www.lendtech.pl/wydarzenia/kongres-lendtech

Autor: Lendtech   |   Data publikacji: 09.05.2022

Najnowsze artykuły z kategorii

Partnerzy serwisu i wydarzeń

Newsletter Lendtech

Bądź na bieżąco i nie martw się, że umkną Ci najważniejsze informacje. ​​Zapisz się na bezpłatny autorski newsletter z aktualnymi informacjami z Polski i ze świata.

 

Wczytywanie
Obserwuj nas na Google News

Obserwuj nas na Google News i otrzymuj najnowsze wiadomości z Lendtech. Dołącz do obserwujących i zawsze bądź na bieżąco.

  1. Kliknij poniższy przycisk
  2. Wybierz opcję “Obserwuj”

Dzięki temu teraz będziesz widzaił wszystkie najnowsze publikacje na swoich urządzeniach z kontem Google.