Santander Bank Polska z ofertami na Black Week 2021

  • Lendtech
  • 25.11.2021

Koniec listopada to czas wyjątkowych wyprzedaży i rabatów. Jednak, aby rzeczywiście oszczędzić na zakupach w Czarny Piątek, warto też zachować rozsądek i bezpieczeństwo. Santander Bank Polska przygotował zarówno ofertę, jak i krótkie porady, które pozwolą dobrze wykorzystać ten czas.

Black Friday, a nawet Black Week to dni, na które szykują się sprzedawcy detaliczni. Możemy wtedy kupić produkty z rabatami, które nie są dostępne w żadnym innym momencie roku. Santander Bank Polska przygotował z tej okazji ofertę dla swoich klientów – Santander.pl/black-week

Od 23 listopada na stronie www.santander.pl/black-week klienci banku mogą znaleźć oferty: kredytu gotówkowego online (RRSO: 9,37%), zwroty za zakupy kartami kredytowymi, atrakcyjne kursy wymiany walut czy rabaty przygotowane specjalnie na tę okazję przez sklepy partnerskie. Klienci dodatkowo mogą w promocji skorzystać z darmowego wsparcia ekspertów od cyberbezpieczeństwa 24/7.

– Black Week to dobry moment, aby spełnić swoje potrzeby lub zacząć myśleć o zakupach prezentów świątecznych. Najważniejsze, aby świadomie korzystać z okazji i promocji. Dodatkowo warto przyjrzeć się takim ofertom jak zwroty za zakupy czy atrakcyjna wymiana walut, które zwiększą wysokość zaoszczędzonej na zakupach kwoty – mówi Łukasz Purzycki, dyrektor Departamentu E-Commerce i Komunikacji z Klientem Detalicznym w Santander Bank Polska.

Jak się przygotować do Black Week, żeby nie wydać za dużo?

Eksperci Santander Bank Polska radzą, aby przygotować się przed szaleństwem wyprzedaży. Pierwszym krokiem jest określenie swoich potrzeb. To pozwoli uniknąć impulsywnych i nieprzemyślanych zakupów. Warto wcześniej sprawdzić, jakie są regularne ceny produktów. Niestety Black Week to także czas zwiększonej aktywności przestępców, którzy kradną dane. Dlatego zanim zdecydujemy się podać dane potrzebne do płatności, powinniśmy zweryfikować wiarygodność sklepu – tutaj z pomocą mogą przyjść eksperci od cyberbezpieczeństwa z usługą CyberRescue.

Zadbaj o swoje bezpieczeństwo

Pomoc w weryfikacji witryn i sklepów z płatnościami online to jedna z możliwości, z których mogą skorzystać klienci Santander Bank Polska. W ramach oferty przygotowanej na Black Week do końca 2021 roku mogą skorzystać z „Pakietu bezpieczeństwa w sieci” CyberRescue bez dodatkowych opłat. Klienci otrzymają wsparcie ekspertów w świecie online, między innymi w zakresie włamania na skrzynkę e-mail, przejęcia konta na portalach społecznościowych czy wyłudzenia kredytu na dane klienta. Włączając usługę, klienci mogą liczyć na wsparcie w bezpieczniejszym korzystaniu z internetu przez 12 miesięcy.

Promocje dostępne tylko dla klientów Santander Bank Polska

Klienci Santander Bank Polska mogą do 30 listopada br. skorzystać z oferty kredytu gotówkowego od 500 do 40 000 zł bez prowizji (RRSO: 9,37%). Promocja jest dostępna w Santander internet lub aplikacji Santander mobile. Ofertę można znaleźć w zakładce „Oferta banku” po zbadaniu indywidualnej zdolności kredytowej każdego klienta. Pieniądze mogą trafić na konto nawet w ciągu 60 sekund od złożenia wniosku.

Kolejną ofertą jest „Premia do 100 zł za zakupy w Black Weekend”, czyli zwrot 1% za płatności dowolną kartą kredytową Santander Bank Polska, maksymalnie 100 zł. Klienci mogą skorzystać z tej promocji od 26 do 29 listopada br.

Dla osób szukających okazji w zagranicznych sklepach Santander Bank Polska przygotował także atrakcyjną ofertę wymiany walut w Kantorze – do 5 grudnia. Promocję można aktywować w Kantorze Santander. Należy wybierać walutę i stronę wymiany, a w polu „Kod rabatowy” wystarczy wpisać BLACK, a następnie kliknąć „Aktywuj”.

/Santander/Informacja prasowa

Autor: Lendtech   |   Data publikacji: 25.11.2021

Najnowsze artykuły z kategorii

Partnerzy serwisu i wydarzeń

Newsletter Lendtech

Bądź na bieżąco i nie martw się, że umkną Ci najważniejsze informacje. ​​Zapisz się na bezpłatny autorski newsletter z aktualnymi informacjami z Polski i ze świata.

 

Wczytywanie
Obserwuj nas na Google News

Obserwuj nas na Google News i otrzymuj najnowsze wiadomości z Lendtech. Dołącz do obserwujących i zawsze bądź na bieżąco.

  1. Kliknij poniższy przycisk
  2. Wybierz opcję “Obserwuj”

Dzięki temu teraz będziesz widzaił wszystkie najnowsze publikacje na swoich urządzeniach z kontem Google.