Santander Consumer Bank wprowadza limit P24NOW

  • Lendtech
  • 22.04.2021

Santander Consumer Bank we współpracy z serwisem Przelewy24 zdecydował się na wprowadzenie innowacyjnej usługi „trzy w jednym” pod nazwą limit P24NOW. Rozwiązanie łączy w sobie limit odnawialny do 10 tys. zł, płatność odroczoną do 54 dni i korzystne raty.

Dzięki limitowi P24NOW klient może zdecydować się na dowolną metodę płatności za zakupy w sklepach internetowych w ramach przyznanych mu środków. Usługa łączy w sobie limit odnawialny, płatność odroczoną (kup teraz, zapłać później) i korzystne raty, co pozwala kupować produkty w łatwy, wygodny i pozbawiony ryzyka sposób, bez wychodzenia z domu.

Limit P24NOW jest dostępny w sklepach z wielu branż m.in. gastronomicznej, kosmetycznej, odzieżowej czy elektronicznej. Klienci znajdą wśród nich swoje ulubione marki m.in. Samsung, Wojas czy Cortland, Vobis.pl.

Jak kupować za pomocą limitu P24NOW?

Wystarczy, że klient wejdzie na stronę interesującego go sklepu internetowego i wybierze płatność Przelewy24, a następnie limit P24NOW i będzie postępował zgodnie ze wskazówkami wyświetlanymi na ekranie. Po zawarciu umowy zyska możliwość wielokrotnego korzystania z usługi w ulubionych sklepach internetowych. Decyzję w sprawie dogodnego sposobu spłaty kupujący podejmuje każdorazowo, wybierając usługę limit P24NOW na koniec zakupów, po czym potwierdza transakcję sms-em. Wszystko odbywa się szybko i bez zbędnych formalności.

Dzięki rozwiązaniu limit P24NOW klient otrzymuje możliwość opłacenia zakupu w bardziej odpowiednim dla niego terminie. Może też rozłożyć płatność na dogodne raty, co pozwala mu aktywnie korzystać z nadarzających się promocji/okazji oraz lepiej zarządzać domowym budżetem nie przejmując się nadprogramowymi wydatkami – komentuje Zbigniew Chłopek, Dyrektor Ds. Sprzedaży i Relacji z Klientami Kluczowymi z Santander Consumer Banku.

Dodatkową korzyścią limitu P24NOW jest jego odnawialność, co oznacza, że można korzystać z niego wielokrotnie. Każdy zrealizowany przez klienta zakup zmniejsza kwotę środków dostępnych w ramach limitu, natomiast każda spłata ją zwiększa.

/Komunikat Prasowy

Autor: Lendtech   |   Data publikacji: 22.04.2021

Najnowsze artykuły z kategorii

Partnerzy serwisu i wydarzeń

Newsletter Lendtech

Bądź na bieżąco i nie martw się, że umkną Ci najważniejsze informacje. ​​Zapisz się na bezpłatny autorski newsletter z aktualnymi informacjami z Polski i ze świata.

 

Wczytywanie
Obserwuj nas na Google News

Obserwuj nas na Google News i otrzymuj najnowsze wiadomości z Lendtech. Dołącz do obserwujących i zawsze bądź na bieżąco.

  1. Kliknij poniższy przycisk
  2. Wybierz opcję “Obserwuj”

Dzięki temu teraz będziesz widzaił wszystkie najnowsze publikacje na swoich urządzeniach z kontem Google.