Weź udział w Kongresie Lendtech – największej konferencji dla digital lending w Polsce

  • Lendtech
  • 26.08.2021

Digital lending & fintech to globalny fenomen i jednocześnie przyszłość consumer finance. O tym jak będzie wyglądał krajobraz sektora digital lending w Polsce będziemy rozmawiać w trakcie Kongresu Lendtech 2021, który odbędzie się już 23 września w Warszawie.

Kongres Lendtech 2021 odbędzie się historycznym Domu Towarowym Braci Jabłkowskich przy ul. Brackiej 25.

Kongres Lendtech 2021 odbędzie się już 23 września w Warszawie w historycznym Domu Towarowym Braci Jabłkowskich. To nowoczesna przestrzeń, która spełnia najwyższe standardy komfortu i bezpieczeństwa.

To już druga edycja Kongresu Lendtech. W zeszłym roku w wydarzeniu udział wzięło ponad 150 uczestników, którzy mieli okazję wysłuchać 15 prezentacji, dwóch debat oraz wziąć udział w 4 stolikach eksperckich. Wydarzenie było pełnym merytorycznym i frekwencyjnym sukcesem. W tym roku program Kongresu Lendtech będzie jeszcze lepszy.

Merytoryczny i aktualny program Kongresu Lendtech

Uczestnicy mogą liczyć na dwie debaty z liderami rynku pożyczkowego oraz dostawcami usług. Nie zabraknie prezentacji o najważniejszych trendach w sektorze lendtech, czyli rozwoju Buy Now, Pay Later, czy też prezentacji ekspertów z zakresu cyberbezpieczeństwa, wymiany danych, AI, regulacji prawnych i wpływu otoczenia ekonomicznego na rynek kredytowy w Polsce. Prócz tego na scenie głównej wystąpią przedstawiciele 3 startupów, którzy zaprezentują swoje biznesy szerokiemu gronu odbiorców. Program został stworzony z myślą o podmiotach, które zapewniają finansowanie dla konsumentów i przedsiębiorców w prosty, bezpieczny i innowacyjny sposób.

W trakcie Kongresu Lendtech zostanie zaprezentowana unikatowa publikacja – Polska Mapa Lendtech, na której zaprezentowani zostaną uczestnicy ekosystemu digital lending & fintech w Polsce. Zachęcamy do przesyłania zgłoszeń – lista zostanie zamknięta 10 września 2021 roku.

Jako organizatorzy dokładamy wszelkich starań, by program Kongresu odpowiadał możliwie na najbardziej aktualne tematy. Digital lending to globalny fenomen, który wkroczył w kolejną dekadę XXI wieku. Przed branżą okres pełen wyzwań związanych z transformacją cyfrową, nowymi oczekiwaniami konsumentów – zwłaszcza tych z Pokolenia Z i Y, a także konieczność adaptacji do nowych technologii i warunków regulacyjnych. Lendtech to biznes z potencjałem o czym mogą świadczyć rekordowe inwestycje w innowacyjne spółki digital lending. Spotkajmy się na Lendtech – komentuje Łukasz Piechowiak, prezes zarządu Fundacji Lendtech, współorganizatora Kongresu Lendtech 2021.

Nie zwlekaj, zarejestruj się już dziś!

Kongres Lendtech to topowe wydarzenie dla branży digital lending w Polsce. Nie zwlekaj i ZAREJESTRUJ SIĘ już dziś. Więcej informacji o wydarzeniu na oficjalnej stronie Kongresu Lendtech.

Autor: Lendtech   |   Data publikacji: 26.08.2021

Najnowsze artykuły z kategorii

Partnerzy serwisu i wydarzeń

Newsletter Lendtech

Bądź na bieżąco i nie martw się, że umkną Ci najważniejsze informacje. ​​Zapisz się na bezpłatny autorski newsletter z aktualnymi informacjami z Polski i ze świata.

 

Wczytywanie
Obserwuj nas na Google News

Obserwuj nas na Google News i otrzymuj najnowsze wiadomości z Lendtech. Dołącz do obserwujących i zawsze bądź na bieżąco.

  1. Kliknij poniższy przycisk
  2. Wybierz opcję “Obserwuj”

Dzięki temu teraz będziesz widzaił wszystkie najnowsze publikacje na swoich urządzeniach z kontem Google.