Zmiany w zarządzie Wonga

  • Lendtech
  • 18.10.2022

Rada nadzorcza Wonga powołała Agnieszkę Szczepanik na stanowisko członkini zarządu spółki odpowiedzialną za rozwój obecnych i nowych produktów oraz marketing. Z Wongą po 10 latach pożegnała się Sylwia Drejer-Cichucka.

Zmiany w zarządzie Wonga

Agnieszka Szczepanik związana jest z Wonga od 2015 r. Od dwóch lat kieruje Departamentem Rozwoju Produktu. Wcześniej jako Dyrektor Departamentu Edukacji kierowała portalem edukacyjnym Kapitalni.org, który jest jedną z największych tego typu platform w Polsce.

Agnieszka Szczepanik jest ekspertem w zakresie przygotowywania i wdrażania strategii produktowych i serwisów internetowych, tworzenia oraz implementacji biznesowych i technologicznych rozwiązań dla www oraz aplikacji mobilnych. Tworzyła platformę VOD w Telewizji Puls, kierowała spółką Grupy ZPR, która zajmowała się digitalizacją i sprzedażą contentu, wdrażała pierwszy w Polsce serwis steamingowy Muzodajnia.

– Przed Wonga wiele produktowych zmian, innowacyjnych rozwiązań, które przygotowujemy dla naszych klientów. Agnieszka ze swoim zespołem odpowiada za nowości, która Wonga wkrótce pokaże – mówi Tomasz Fedyna, prezes zarządu Wonga.

Po 10 latach w Wonga ze stanowiska członkini zarządu spółki odeszła Sylwia Drejer-Cichucka.

– Sylwia była jedną z pierwszych osób, które tworzyły Wonga w Polsce, odpowiadała za rozwój biznesu i produktu oraz marketing. Jej wkład w rozwój Wonga jest nie do przecenienia, dbała o to, żebyśmy byli organizacją innowacyjną, a także skoncentrowaną na człowieku. Życzymy Sylwii powodzenia i wielu fascynujących wyzwań – mówi Tomasz Fedyna. 

Autor: Lendtech   |   Data publikacji: 18.10.2022

Najnowsze artykuły z kategorii

Partnerzy serwisu i wydarzeń

Newsletter Lendtech

Bądź na bieżąco i nie martw się, że umkną Ci najważniejsze informacje. ​​Zapisz się na bezpłatny autorski newsletter z aktualnymi informacjami z Polski i ze świata.

 

Wczytywanie
Obserwuj nas na Google News

Obserwuj nas na Google News i otrzymuj najnowsze wiadomości z Lendtech. Dołącz do obserwujących i zawsze bądź na bieżąco.

  1. Kliknij poniższy przycisk
  2. Wybierz opcję “Obserwuj”

Dzięki temu teraz będziesz widzaił wszystkie najnowsze publikacje na swoich urządzeniach z kontem Google.