Affirm wchodzi do Amazona. Nowy rozdział dla płatności odroczonych

  • Lendtech
  • 30.08.2021

Amazon i Affirm łączą siły. W ramach pilotażowego programu z odroczonych płatności od Affirm będą mogli skorzystać wybrani klienci Amazona. Dla Affirm to już trzecie ważne partnerstwo w USA – po Shopify i Walmart.

Współpraca obu firm umożliwi klientom Amazona podzielenie płatności za zakupy już przy kwocie minimum 50 USD. Klienci, którzy zostaną zweryfikowani przez Affirm otrzymają możliwość wyboru planu spłat – bez dodatkowych ukrytych kosztów. Koszty finansowania dla klienta są transparentne – RRSO mieści się w przedziale od 0% do 30%. Przykładowo klient, który zdecyduje się na płatność Affirm może skorzystać z rozłożenia jej na 3 raty po 34,19 USD każda – wówczas całkowity koszt zakupu wyniesie 102,57 USD.

Klienci Amazona zyskają atrakcyjną opcję płatności

Dzięki współpracy z Amazon zapewniamy przejrzystość, przewidywalność i przystępność cenową, które Affirm zapewnia dziś milionom ludzi robiących zakupy na Amazon.com w USA – powiedział starszy wiceprezes ds. sprzedaży Affirm Eric Morse.

Uruchomiony w 2012 roku w Dolinie Krzemowej Affirm jest fintechem, który oferuje odroczenie płatności za zakupy. Spółka notowana jest na amerykańskiej giełdzie – obecnie jej kapitalizacja wynosi 18 mld USD. Sieć wspiera nie tylko konsumentów, ale także sprzedawców, którym daje możliwość zwiększenia przychodów i większą rozpoznawalność.

/AP

Autor: Lendtech   |   Data publikacji: 30.08.2021

Najnowsze artykuły z kategorii

Partnerzy serwisu i wydarzeń

Newsletter Lendtech

Bądź na bieżąco i nie martw się, że umkną Ci najważniejsze informacje. ​​Zapisz się na bezpłatny autorski newsletter z aktualnymi informacjami z Polski i ze świata.

 

Wczytywanie
Obserwuj nas na Google News

Obserwuj nas na Google News i otrzymuj najnowsze wiadomości z Lendtech. Dołącz do obserwujących i zawsze bądź na bieżąco.

  1. Kliknij poniższy przycisk
  2. Wybierz opcję “Obserwuj”

Dzięki temu teraz będziesz widzaił wszystkie najnowsze publikacje na swoich urządzeniach z kontem Google.