Allegro Biznes planuje nowe funkcje w płatnościach odroczonych dla firm

  • Lendtech
  • 31.08.2021

We wrześniu Allegro Biznes planuje wprowadzenie nowych funkcjonalności w ramach wprowadzonych pół roku temu płatności odroczonych.

O planach Allegro Binzes poinformował serwis ISBnews. Rozszerzenie dostępu do płatności odroczonych to część przygotowań na spodziewany gorący okres w e-commerce, czyli tradycyjnie IV kwartał roku.

Z zapowiedzi wynika, że gigant ecommerce ma nadzieję na znaczny wzrost liczby sprzedawców korzystających z platformy B2B Allegro Biznes oraz płatności odroczonych, które na obecną chwilę dostępne są dla ponad 50 mln ofert. Po zmianach mają być dostępne dla wszystkich – czytamy na Inwestycje.pl.

Odroczone płatności w Allegro Biznes to oferta dla firm

Dzięki płatności odroczonej dla firm klienci firmowi mogą skorzystać z odroczenia zapłaty do 60 dni. Jest to korzystne, gdyż płacą dopiero wtedy, gdy zarobią na zakupionym towarze – jest to zatem usługa typowo płynnościowa. Z kolei dla sprzedawców możliwość oferowania płatności odroczonych pozytywnie wpływa na konwersję.

Usługa odroczonej płatności dla firm na Allegro to faktoring, a dostawcą rozwiązania jest PragmaGo. Przedsiębiorcy mogą z niej korzystać od lutego 2021 roku.

 

/Lendtech/LP

Autor: Lendtech   |   Data publikacji: 31.08.2021

Najnowsze artykuły z kategorii

Partnerzy serwisu i wydarzeń

Newsletter Lendtech

Bądź na bieżąco i nie martw się, że umkną Ci najważniejsze informacje. ​​Zapisz się na bezpłatny autorski newsletter z aktualnymi informacjami z Polski i ze świata.

 

Wczytywanie
Obserwuj nas na Google News

Obserwuj nas na Google News i otrzymuj najnowsze wiadomości z Lendtech. Dołącz do obserwujących i zawsze bądź na bieżąco.

  1. Kliknij poniższy przycisk
  2. Wybierz opcję “Obserwuj”

Dzięki temu teraz będziesz widzaił wszystkie najnowsze publikacje na swoich urządzeniach z kontem Google.