Allegro – odroczona płatność dla sprzedawców

  • Lendtech
  • 09.11.2021

Od 8 do 21 listopada merchanci współpracujący z Allegro będą mogli odroczyć płatność za zakupy do 60 dni. W tym terminie sprzedawcy mogą bez ograniczeń kupować przedmioty z niebieskim oznaczeniem “odroczona płatność”.

Z promocji mogą skorzystać sprzedawcy, którzy posiadają konto firmowe na Allegro, a przed rozpoczęciem promocji lub w trakcie jej trwania aktywowali usługę „Odroczona płatność dla Firm”. Wymagana jest także przynajmniej jedna aktywna oferta sprzedaży na Allegro na dzień 26 października 2021 r.

Partnerem Allegro jest PragmaGO

Aktywacja odroczonej płatności dla firm jest darmowa, a sprzedawca zyskuje 10 tys. zł odnawialnego limitu. Usługa jest oparta o faktoring pełny, co oznacza, że sprzedający otrzymuje pieniądze za towar natychmiast po sfinalizowaniu umowy, a kupujący opłaca fakturę za zakupy w wybranym przez siebie terminie. Partnerem Allegro finansującym zamówienie jest PragmaGO.

Odroczenie terminu płatności pozwala na swobodne zarządzanie finansami. Firma otrzymuje towar od razu, a opcja BNPL pomaga utrzymać płynność finansową.

/AP

Autor: Lendtech   |   Data publikacji: 09.11.2021

Najnowsze artykuły z kategorii

Partnerzy serwisu i wydarzeń

Newsletter Lendtech

Bądź na bieżąco i nie martw się, że umkną Ci najważniejsze informacje. ​​Zapisz się na bezpłatny autorski newsletter z aktualnymi informacjami z Polski i ze świata.

 

Wczytywanie
Obserwuj nas na Google News

Obserwuj nas na Google News i otrzymuj najnowsze wiadomości z Lendtech. Dołącz do obserwujących i zawsze bądź na bieżąco.

  1. Kliknij poniższy przycisk
  2. Wybierz opcję “Obserwuj”

Dzięki temu teraz będziesz widzaił wszystkie najnowsze publikacje na swoich urządzeniach z kontem Google.