Bonsai i Afterpay ogłaszają partnerstwo

  • Lendtech
  • 15.10.2021

Platforma e-commerce Bonsai i dostawca rozwiązań BNPL Afterpay ogłosiły współpracę. Partnerstwo obu firm ma ułatwić konsumentom zakupy online i znacznie przyśpieszyć proces transakcji.

Dzięki Bonsai konsumenci mogą zakupić produkty reklamowane na stronie wydawcy, co znacząco skraca cały proces transakcji. Sprzedawcy z kolei zyskują szansę na dotarcie do kluczowych klientów, osiągając przy tym większa sprzedaż.

Wydawcy współpracujący z Bonsai mogą udostępniać linki afiliacyjne i łącząc konsumenta ze sprzedawcą otrzymują prowizję za każdą sprzedaż. Prowizje otrzymywane od Bonsai są 3-4 krotnie wyższe niż u innych partnerów tego typu – czytamy w komunikacie Afterpay.

Założona w 2016 r. Bonsai to platforma e-commerce wykorzystująca technologię Bonsai Discovery Commerce pozwalającą użytkownikom na zakup produktu w ramach konsumpcji ulubionych treści. Platforma wykorzystuje wydawców jako pośrednika miedzy merchantami, a konsumentami. Firmie zaufało już ponad 200 handlowców w Ameryce Północnej i Europie.

/AP

Autor: Lendtech   |   Data publikacji: 15.10.2021

Najnowsze artykuły z kategorii

Partnerzy serwisu i wydarzeń

Newsletter Lendtech

Bądź na bieżąco i nie martw się, że umkną Ci najważniejsze informacje. ​​Zapisz się na bezpłatny autorski newsletter z aktualnymi informacjami z Polski i ze świata.

 

Wczytywanie
Obserwuj nas na Google News

Obserwuj nas na Google News i otrzymuj najnowsze wiadomości z Lendtech. Dołącz do obserwujących i zawsze bądź na bieżąco.

  1. Kliknij poniższy przycisk
  2. Wybierz opcję “Obserwuj”

Dzięki temu teraz będziesz widzaił wszystkie najnowsze publikacje na swoich urządzeniach z kontem Google.