Darmowe dostawy na Allegro Lokalnie dostępne dla klientów Allegro Smart!

  • Lendtech
  • 18.05.2022

Dzięki Allegro Smart! klienci Allegro Lokalnie – platformy dla prywatnych kupujących i sprzedających – mogą korzystać z darmowych dostaw do paczkomatów w całym kraju.

Darmowe dostawy na Allegro Lokalnie dostępne dla klientów Allegro Smart!

Internetowy rynek sprzedaży rzeczy z drugiej ręki zyskuje na popularności – coraz częściej sięgamy po rzeczy używane, takie jak ubrania, książki czy nawet meble1. Allegro Lokalnie to platforma, która umożliwia osobom prywatnym zakup oraz sprzedaż używanych przedmiotów, które dzięki temu zyskują nowe, drugie życie. Od kwietnia do końca czerwca użytkownicy platformy mogą korzystać z promocji, w ramach której dzięki usłudze Allegro Smart! mogą sprzedawać i kupować przedmioty z drugiej ręki z darmową dostawą do paczkomatów2. Dzięki temu oszczędzają podwójnie: kupując tańsze, używane przedmioty i nie ponosząc kosztów doręczenia paczki. To odpowiedź na oczekiwania klientów oraz osób robiących zakupy online, dla których darmowa dostawa jest ważnym czynnikiem motywującym do kupowania w sieci3. Jest to także kolejny krok w rozwoju serwisu, mającego za sobą dwa udane lata działalności.

Allegro Lokalnie powstało w 2019 r., jako odpowiedź na rosnące znaczenie rynku rzeczy z drugiej ręki w Polsce. Od tego czasu stale rozwijamy platformę, wprowadzając rozwiązania ułatwiające zakupy, m.in. aplikację mobilną, czy darmowe dostawy w ramach znanej i docenianej przez naszych klientów usługi Allegro Smart!. Kolejną nowością w naszym serwisie jest wprowadzona w marcu kategoria nieruchomości. Klienci mogą wystawić ogłoszenie i przeglądać oferty sprzedaży lub najmu m.in. domów, mieszkań, działek czy nawet lokali usługowych – powiedział Marek Skomorowski, Head of C2C/Classifieds w Allegro Lokalnie.

Wystarczy aktywna usługa Allegro Smart!

Aby skorzystać z darmowych przesyłek na Allegro Lokalnie wystarczy mieć na swoim koncie aktywną usługę Allegro Smart!. W czasie trwania promocji klienci mogą zamawiać z darmową dostawą do paczkomatów przy zakupach za min. 40 zł od jednego sprzedającego4. Ponadto okazjonalni sprzedający ze zwykłym kontem, posiadający usługę Allegro Smart!, mogą wystawiać swoje ogłoszenia z opcją darmowej dostawy do paczkomatów i podczas promocji na Allegro Lokalnie nadać do 8 przesyłek.

Wszystkie ogłoszenia objęte promocją zostaną oznaczone jako “Smart!”, dzięki temu łatwiej je będzie znaleźć w serwisie. Więcej informacji o warunkach promocji na Allegro Lokalnie: https://zobacz.allegrolokalnie.pl/smart

Autor: Lendtech   |   Data publikacji: 18.05.2022

Najnowsze artykuły z kategorii

Partnerzy serwisu i wydarzeń

Newsletter Lendtech

Bądź na bieżąco i nie martw się, że umkną Ci najważniejsze informacje. ​​Zapisz się na bezpłatny autorski newsletter z aktualnymi informacjami z Polski i ze świata.

 

Wczytywanie
Obserwuj nas na Google News

Obserwuj nas na Google News i otrzymuj najnowsze wiadomości z Lendtech. Dołącz do obserwujących i zawsze bądź na bieżąco.

  1. Kliknij poniższy przycisk
  2. Wybierz opcję “Obserwuj”

Dzięki temu teraz będziesz widzaił wszystkie najnowsze publikacje na swoich urządzeniach z kontem Google.