Finansowanie Comfino dostępne dla partnerów Sellingo

  • Lendtech
  • 01.02.2022

Sellingo, tworzące oprogramowanie dla sklepów internetowych, dodało do swojej oferty wtyczkę Comfino. Dzięki temu klienci e-sklepów stworzonych za pomocą Sellingo mogą skorzystać z wielu opcji finansowania zakupów. Comfino zapowiada integracje z kolejnymi platformami SaaS.

Sklepy korzystające z oprogramowania Sellingo od wtorku mogą uruchomić dla swoich klientów trzy formy finansowania: płatności odroczone, raty oraz raty dla firm. – A to wszystko w sposób zautomatyzowany, szybki i wygodny, bo za cały silnik i proces jest odpowiedzialny nasz fintech i marketplace płatności Comfino – mówi Paweł Szukalski, członek zarządu Comperia.pl SA.

Platforma e-commerce Sellingo oferuje szeroką gamę bezpłatnych rozwiązań zarówno dla mniejszych sklepów, jak i zaawansowane technologie dla klientów premium – wśród nich znajdują się takie marki, jak Venezia, E.Leclerc czy Selsey.

Wspólnym mianownikiem wszystkich sklepów jest to, że dodanie zróżnicowanej oferty ratalnej zwiększa liczbę zakupów. Dlatego bardzo cieszymy się ze współpracy umożliwiającej rozwój sklepów, które obsługujemy w sposób kompleksowy, dbając o ich jak najwyższą konwersję – mówi Łukasz Sadłowski, właściciel Sellingo.

Zaawansowana integracja z Allegro

Platformę Sellingo wyróżnia realizacja dedykowanych rozwiązań, indywidualnych projektów graficznych, błyskawiczna synchronizacja stanów magazynowych oraz najbardziej zaawansowana na rynku integracja z Allegro.pl. Na początku 2021 roku firma wprowadziła na rynek system Sellasist WMS, który pracuje na aplikacji automatyzującej obsługę wysyłek na magazynie. Technologia wykorzystuje tryby rozlokowania i przyjęcia produktów, a także zbierania, pakowania i podglądu zamówień. – Klienci, którzy korzystają z rozwiązania, trzykrotnie przyspieszyli proces realizacji zamówień – podkreśla Łukasz Sadłowski.

Wejście na najlepsze platformy e-commerce było dla nas priorytetem, zatem jesteśmy naprawdę dumni z tego, że zaufało nam Sellingo. Nasze algorytmy sprawiają, że każdy klient danego sklepu internetowego znajdzie rozwiązanie finansowe dla siebie. To oznacza mniej opuszczanych koszyków w ostatniej fazie zamówienia i wzrost sprzedaży – mówi Paweł Szukalski, członek zarządu Comperia.pl SA.

Wtyczka dla e-commerce

Comfino to rozwiązanie płatnicze dla e-commerce, uruchomione w 2021 roku przez notowaną na giełdzie spółkę Comperia.pl SA. Działa jak wtyczka dla e-commerce, która po zaimplementowaniu w sklepie internetowym dopasuje opcje zapłaty za produkt lub usługę do danego klienta.

Takie rozwiązanie może być wygodnym rozwiązaniem dla sklepów internetowych, które nie muszą oddzielnie negocjować warunków wdrożenia nowych form finansowania z bankami, firmami pożyczkowymi, dostawcami płatności odroczonych itd. Nie muszą też kilkukrotnie angażować swojego działu IT, co jest konieczne przy zdecydowaniu się na oferty od różnych dostawców.

Obecnie w ramach promocji dla korzystających z naszego rozwiązania sklepów, pokrywamy koszty rat 0% – deklaruje Paweł Szukalski i zapowiada wdrożenie Comfino na kolejnych platformach SaaS dostępnych dla sklepów internetowych.

Wtyczkę można pobrać dla swojego e-sklepu nie korzystając z usług platform SaaS. Płatność Comfino jest już dostępna m.in. w sklepach Siadam.pl, SklepBudowlanca.pl, Elazienka24.pl czy Kliniki.pl.

/Comperia/Informacja prasowa

Autor: Lendtech   |   Data publikacji: 01.02.2022

Najnowsze artykuły z kategorii

Partnerzy serwisu i wydarzeń

Newsletter Lendtech

Bądź na bieżąco i nie martw się, że umkną Ci najważniejsze informacje. ​​Zapisz się na bezpłatny autorski newsletter z aktualnymi informacjami z Polski i ze świata.

 

Wczytywanie
Obserwuj nas na Google News

Obserwuj nas na Google News i otrzymuj najnowsze wiadomości z Lendtech. Dołącz do obserwujących i zawsze bądź na bieżąco.

  1. Kliknij poniższy przycisk
  2. Wybierz opcję “Obserwuj”

Dzięki temu teraz będziesz widzaił wszystkie najnowsze publikacje na swoich urządzeniach z kontem Google.