IdoSell ogłasza integrację z Shopee

  • Lendtech
  • 09.05.2022

To współpraca, która ma ułatwić sprzedaż tysiącom e-sklepów. Platforma sklepowa Idosell integruje się z polską wersją Shopee.

IdoSell ogłasza integrację z Shopee

Singapurski gigant Shopee wszedł na polski rynek jesienią ubiegłego roku. W ciągu dwóch kwartałów zdobył sporą popularność wśród lokalnych konsumentów m.in. dzięki szeroko komentowanym kampaniom reklamowym. Teraz współpracę z tym międzynarodowym marketplace zaczyna IdoSell, platforma dla profesjonalnych sklepów internetowych.

Cieszymy się, że do grona naszych partnerów dołącza Shopee. To miejsce, z którego korzysta wielu potencjalnych klientów – nie tylko Polski. Staramy się wspierać nasze sklepy w nieustannym rozwoju sprzedaży, a współpraca z Shopee może znacząco pomóc im w zwiększeniu konwersji – mówi Sara Dzierżawska, brand manager z IdoSell.

Sprawdzony moduł marketplace

Shopee ambitnie podchodzi do polskiego rynku. Działania platformy w ciągu ostatnich miesięcy pokazują, że chce konkurować z najpopularniejszymi marketplace’ami w kraju. Wśród nich są nie tylko zapadające w pamięć kampanie, ale też m.in. benefity dla kupujących, tanie dostawy, kody rabatowe oraz niskie prowizje dla sprzedawców.

Integracja pozwoli sprzedawcom IdoSell w kilku krokach wystawić swoją ofertę w serwisie i zarządzać zamówieniami w Shopee. Jest ona oparta o sprawdzony moduł marketplace.

IdoSell to polska platforma sklepowa rozwijana przez IAI S.A. W tym momencie to najbardziej efektywny sprzedażowo SaaS w kraju. Tylko w 2021 roku GMV (łączna wartość sprzedanych towarów) w e-sklepach IdoSell wyniosło ponad 14 mld zł. IdoSell od ponad 21 lat współtworzy sklepy internetowe, których sprzedaż rośnie dwukrotnie szybciej niż średnia rynkowa. Oferuje zaawansowane technologicznie narzędzia i funkcjonalności, które pozwalają na dużą sprzedaż i ciągły rozwój biznesu. IdoSell współpracuje z takimi partnerami jak InPost, Klarna, Facebook, Google, Wish, Amazon. W sierpniu ubiegłego roku do grupy IdoSell dołączyła węgierska platforma sklepowa Shoprenter (spółka IAI S.A. posiada pakiet większościowy).

Autor: Lendtech   |   Data publikacji: 09.05.2022

Najnowsze artykuły z kategorii

Partnerzy serwisu i wydarzeń

Newsletter Lendtech

Bądź na bieżąco i nie martw się, że umkną Ci najważniejsze informacje. ​​Zapisz się na bezpłatny autorski newsletter z aktualnymi informacjami z Polski i ze świata.

 

Wczytywanie
Obserwuj nas na Google News

Obserwuj nas na Google News i otrzymuj najnowsze wiadomości z Lendtech. Dołącz do obserwujących i zawsze bądź na bieżąco.

  1. Kliknij poniższy przycisk
  2. Wybierz opcję “Obserwuj”

Dzięki temu teraz będziesz widzaił wszystkie najnowsze publikacje na swoich urządzeniach z kontem Google.