IdoSell ogłasza współpracę z Wish

  • Lendtech
  • 01.09.2021

Platforma sklepowa IdoSell (IAI) rozpoczęła współpracę z Wish, czyli jednym z największych mobilnych marketplace’ów na świecie. Z integracji będzie mogło skorzystać 6,5 tys. sklepów internetowych.

Jesteśmy podekscytowani integracją z jednym z liderów w Polsce. Pomoże nam to zaznaczyć naszą obecność na tym ważnym rynku – mówi Alan Small, Senior Business Development Manager w Wish

Wish to potęga, jeżeli chodzi o sprzedaż cross-border. Firma stawia bardzo mocno na to, by sprzedawca dostarczał produkty zarówno lokalnie jak i globalnie. Obecność sklepu internetowego na Wish pomoże naszym sprzedawcom w dotarciu do klientów międzynarodowych – tłumaczy Paweł Fornalski, CEO IAI.

Klienci IdoSell, którzy skorzystają z integracji z Wish, zyskają dostęp do narzędzi, które pomogą zoptymalizować ich doświadczenie, w tym wskaźniki wydajności, zarządzanie zapasami, wsparcie logistyczne, reklamę i komunikację z klientami – czytamy w informacji prasowej.

Dzięki partnerstwu, sprzedawcy IdoSell będą mogli szybko i łatwo sprzedawać swoje produkty milionom konsumentów na całym świecie. Nie możemy doczekać się sukcesu tego partnerstwa – mówi Alan Small.  

Wish to jeden z największych mobilnych marketplace’ów na świecie

Na platformie Wish dostępnej w 100 krajach działa ponad pół miliona sprzedawców. Wish wyceniany jest na ok. 4,5 mld USD. Spółka notowana jest na giełdzie – w II kw. 2021 roku jej przychody wyniosły ponad 656 mln USD. Na obecną chwilę z Wish korzysta 17 mln aktywnych kupujących, ale to ponad 40% mniej niż rok wcześniej. Przeciętnie jeden kupujący za pośrednictwem Wish wydaje ok. 22 USD. Wśród założycieli Wish jest Polak – Piotr Szulczewski.

/Lendtech/LP

Autor: Lendtech   |   Data publikacji: 01.09.2021

Najnowsze artykuły z kategorii

Partnerzy serwisu i wydarzeń

Newsletter Lendtech

Bądź na bieżąco i nie martw się, że umkną Ci najważniejsze informacje. ​​Zapisz się na bezpłatny autorski newsletter z aktualnymi informacjami z Polski i ze świata.

 

Wczytywanie
Obserwuj nas na Google News

Obserwuj nas na Google News i otrzymuj najnowsze wiadomości z Lendtech. Dołącz do obserwujących i zawsze bądź na bieżąco.

  1. Kliknij poniższy przycisk
  2. Wybierz opcję “Obserwuj”

Dzięki temu teraz będziesz widzaił wszystkie najnowsze publikacje na swoich urządzeniach z kontem Google.