Platforma Shopee znika z Polski

  • Lendtech
  • 12.01.2023

W oficjalnym komunikacie platforma e-commerce Shopee, która w Polsce funkcjonowała zaledwie od jesieni 2021 roku, poinformowała o zakończeniu działalności w kraju. Od 13 stycznia możliwość zamówień za pośrednictwem e-sklepu zostanie wstrzymana.

Platforma Shopee zamyka odział w Polsce

Decyzja o zakończeniu działalności pojawiła się nagle i nie była wcześniej zapowiadana. By uspokoić klientów na platformie pojawił się komunikat, że zamówienia złożone przed 13 stycznia 2023 r. godz. 23.59 zostaną zrealizowane standardowo, a wsparcie i obsługa zamówień pozostanie dostępna dla użytkowników, którzy złożyli zamówienia na platformie.

Shopee weszło do Polski ponad rok temu. Platforma zaistniała w społecznej świadomości zakrojoną na szeroką skalę kampanią marketingową oraz kontrowersyjnymi reklamami w radiu i telewizji. Parę miesięcy temu azjatycki gigant opuścił rynek francuski oraz kilka krajów w Ameryce łacińskiej.

 

Autor: Lendtech   |   Data publikacji: 12.01.2023

Najnowsze artykuły z kategorii

Partnerzy serwisu i wydarzeń

Newsletter Lendtech

Bądź na bieżąco i nie martw się, że umkną Ci najważniejsze informacje. ​​Zapisz się na bezpłatny autorski newsletter z aktualnymi informacjami z Polski i ze świata.

 

Wczytywanie
Obserwuj nas na Google News

Obserwuj nas na Google News i otrzymuj najnowsze wiadomości z Lendtech. Dołącz do obserwujących i zawsze bądź na bieżąco.

  1. Kliknij poniższy przycisk
  2. Wybierz opcję “Obserwuj”

Dzięki temu teraz będziesz widzaił wszystkie najnowsze publikacje na swoich urządzeniach z kontem Google.