Prostsza sprzedaż w leasingu – Shoper udostępnia aplikację ING Lease Now

  • Lendtech
  • 24.01.2023

Sklepy internetowe korzystające z Shoper mogą już oferować swoim klientom leasing online od ING Lease. Specjalna aplikacja dostępna jest w Shoper App Store.

Prostsza sprzedaż w leasingu – Shoper udostępnia aplikację ING Lease Now

Sklepy obsługujące klientów firmowych to segment z ogromnym potencjałem. Kupujący w sieci to także przedsiębiorcy, którzy szczególnie dzisiaj poszukują możliwości wygodnego finansowania swoich zakupów, więc leasing online to dla nich nierzadko najwygodniejsza opcja. Z nowym narzędziem sprzedawcy Shoper zyskują większą elastyczność i dodatkowe możliwości zwiększania sprzedaży w sektorze B2B – mówi Łukasz Piechowiak, Head of Financial Services w Shoper.

Dostępna w Shoper App Store aplikacja ING Lease Now jest przeznaczona m.in. dla producentów, dystrybutorów oraz sprzedawców maszyn i urządzeń. Dzięki niej mogą oferować swoim klientom leasing zarówno w sklepach internetowych, jak i stacjonarnych.

Dla leasingobiorców ING Lease Now jest szybką i prostą metodą płatności, dostępną 24/7. Klient może samodzielnie wybrać interesujące go parametry w ofercie, bez konieczności angażowania sprzedawcy. Aplikacja umożliwia złożenia wniosku online, bez zbędnych formalności. Cały proces jest  intuicyjny, a podpisanie umowy leasingu może odbyć się w formie elektronicznej za pomocą podpisu kwalifikowanego.

Cyfrowy świat wkracza bardzo mocno do codziennego życia przedsiębiorców, sprzedawców oraz zmienia nawyki zakupowe. Rynek e-commerce rośnie w siłę, a jednocześnie rosną oczekiwania przedsiębiorców wobec instytucji finansowych, aby dopasowywać się do zmian i oferować rozwiązania dostępne online. Odpowiedzią ING Lease na te potrzeby jest właśnie aplikacja ING Lease Now. Rachunek korzyści jest prosty – partnerzy oferując leasing na swoje produkty, zwiększają swoje możliwości sprzedażowe, a ich klienci zyskują dodatkową, wygodną i prostą formę płatności leasingiem. Nawiązanie współpracy z firmą Shoper to kolejny krok w zwiększaniu dostępności ING Lease Now. Bardzo się cieszymy, że będziemy dostępni dla użytkowników największej platformy tego typu na polskim rynku i mamy nadzieję, że chętnie będą korzystać z naszej aplikacji – mówi Michał Męclewski, Dyrektor Departamentu Rozwoju Produktów i Sprzedaży Zdalnej w ING Lease (Polska).

Sprzedawcy Shoper mogą korzystać z coraz bardziej rozwiniętego portfolio rozwiązań finansowych. Znajdą wśród nich zarówno usługi finansowania e-biznesu, jak i dodatki ułatwiające zakupy konsumentom. ING Lease Now to już ósma aplikacja finansowa dostępna w Shoper App Store.

Więcej o aplikacji ING Lease Now w Shoper App Store dowiesz się na: www.shoper.pl/aplikacje/ing-lease-now/ oraz www.leasenow.pl.

Autor: Lendtech   |   Data publikacji: 24.01.2023

Najnowsze artykuły z kategorii

Partnerzy serwisu i wydarzeń

Newsletter Lendtech

Bądź na bieżąco i nie martw się, że umkną Ci najważniejsze informacje. ​​Zapisz się na bezpłatny autorski newsletter z aktualnymi informacjami z Polski i ze świata.

 

Wczytywanie
Obserwuj nas na Google News

Obserwuj nas na Google News i otrzymuj najnowsze wiadomości z Lendtech. Dołącz do obserwujących i zawsze bądź na bieżąco.

  1. Kliknij poniższy przycisk
  2. Wybierz opcję “Obserwuj”

Dzięki temu teraz będziesz widzaił wszystkie najnowsze publikacje na swoich urządzeniach z kontem Google.