Shoper pomaga sprzedawcom reklamować się na TikToku

  • Lendtech
  • 29.04.2022

Shoper konsekwentnie zwiększa inwestycje w rozwój nowych produktów wspierających sprzedaż wielokanałową i social commerce. Dzięki nowej usłudze TikTok Ads, jako pierwsza platforma e-commerce w Polsce oferowana w modelu subskrypcyjnym, pomaga sprzedawcom prowadzić działania reklamowe w najszybciej rosnącej aplikacji na świecie.

Shoper pierwszą platformą e-commerce w Polsce, która pomaga sprzedawcom reklamować się na TikToku

Shoper jako pierwsza platforma e-commerce w Polsce uruchamia własną usługę, wspierającą sprzedawców i właścicieli sklepów internetowych w prowadzeniu działań reklamowych w najpopularniejszej aplikacji społecznościowej. TikTok to najszybciej rozwijająca się platforma społecznościowa na świecie, co dla naszych klientów otwiera zupełnie nowe możliwości rozwoju – mówi Arkadiusz Król, odpowiedzialny za Shoper Kampanie, w ramach których prowadzone są TikTok Ads.

Platforma Shoper, lider na polskim rynku rozwiązań dla e-commerce oferowanych w modelu subskrypcyjnym (SaaS), oferuje wszystkie najważniejsze narzędzia i usługi do prowadzenia profesjonalnej sprzedaży online – obok oprogramowania sklepów internetowych, także nowoczesne płatności online, rozwiązania logistyczne oraz reklamowe. Firma edukuje swoich klientów i dostarcza im niezbędnych rozwiązań do prowadzenia sprzedaży wielokanałowej.

W dzisiejszych czasach bardzo ważne jest, by inwestować w budowę marki własnej i relacje z klientami, a co za tym idzie, być ze swoją ofertą wszędzie tam, gdzie są kupujący. TikTok jest czołową platformą do nagrywania i dzielenia się krótkimi filmami z użytkownikami na całym świecie. TikTok to także miejsce dla biznesu, w którym przedsiębiorcy mogą wykorzystywać unikalne formaty reklamowe i docierać ze swoją ofertą do milionów użytkowników – dodaje Edyta Pudłowska, Head of Marketing w Shoper.

Miliony nowych użytkowników

Współpraca z TikTokiem oferuje sklepom korzystającym z rozwiązań Shoper możliwość dotarcia do milionów nowych użytkowników. Daje tym samym jeszcze większe możliwości rozwoju sprzedaży w kanale social commerce, który odgrywa istotną rolę w handlu online. Za rozwój usługi reklamowej TikTok Ads odpowiadają specjaliści Shoper, którzy posiadają już status Partnera Premium od firmy Google oraz Meta Business Partner, dzięki prowadzeniu działań reklamowych na Facebooku i Instagramie. TikTok Ads uzupełniają komplementarną usługę świadczoną przez Shoper w obszarze marketingu internetowego.

Przyznane nam statusy potwierdzają najwyższą jakość oferowanych przez Shoper usług w obszarze kampanii produktowych i reklamy online dla sklepów. Dokładamy wszelkich starań, by dawać naszym klientom jak najlepszą możliwość rozszerzania strategii handlowej o kanały, w których są dzisiaj ich klienci – mówi Edyta Pudłowska, Head of Marketing w Shoper.

Shoper kontynuuje szybki rozwój swojej oferty, uruchamiając zarówno nowe funkcjonalności platformy, jak i wprowadzając zupełnie nowe rodziny produktowe. Usługi finansowe, rozwiązania logistyczne dla e-commerce czy chmura obliczeniowa to tylko przykłady oferty, która rozszerzała się w ostatnich miesiącach. W 2021 roku firma zanotowała rekordowe wyniki finansowe, w tym chce znów rosnąć szybciej od rynku. Debiut Shopera na parkiecie głównym Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie przyczynił się do istotnego wzmocnienia rozpoznawalności marki i zaufania do firmy jako najpopularniejszego dostawcy sklepów internetowych w modelu subskrypcyjnym w Polsce. Na koniec 2021 roku z rozwiązań Shoper korzystało ponad 30 tysięcy klientów.

Autor: Lendtech   |   Data publikacji: 29.04.2022

Najnowsze artykuły z kategorii

Partnerzy serwisu i wydarzeń

Newsletter Lendtech

Bądź na bieżąco i nie martw się, że umkną Ci najważniejsze informacje. ​​Zapisz się na bezpłatny autorski newsletter z aktualnymi informacjami z Polski i ze świata.

 

Wczytywanie
Obserwuj nas na Google News

Obserwuj nas na Google News i otrzymuj najnowsze wiadomości z Lendtech. Dołącz do obserwujących i zawsze bądź na bieżąco.

  1. Kliknij poniższy przycisk
  2. Wybierz opcję “Obserwuj”

Dzięki temu teraz będziesz widzaił wszystkie najnowsze publikacje na swoich urządzeniach z kontem Google.