Shoper x Microsoft – nowe partnerstwo ze światowym liderem i kolejne szanse promocji dla przedsiębiorców

  • Lendtech
  • 04.01.2023

Shoper nawiązuje współpracę z Microsoft w zakresie nowoczesnych produktów reklamowych. Nowe partnerstwo pozwoli użytkownikom platformy Shoper na korzystanie z Microsoft Advertising Service – innowacyjnych rozwiązań technologicznych wspierających m.in. pozyskiwanie zamówień w sklepach internetowych.

Shoper x Microsoft – nowe partnerstwo ze światowym liderem i kolejne szanse promocji dla przedsiębiorców

Platforma Shoper zapewnia właścicielom sklepów szeroką ofertę usług umożliwiających prowadzenie oraz rozwój sprzedaży internetowej – w tym zarządzanie kampaniami marketingowymi i zwiększanie ruchu na stronie.

Współpraca Shoper i Microsoft otwiera przed przedsiębiorcami internetowymi jeszcze szersze możliwości pozyskiwania kolejnych zamówień i klientów. Dostęp do nowych rozwiązań technologicznych oraz kanałów reklamowych umożliwi im dotarcie do atrakcyjnych obszarów rynku, a dzięki temu pomoże zwiększyć sprzedaż – mówi Paweł Rybak, członek zarządu Shoper ds. komercyjnych.

Sieć wyszukiwania Microsoft, m.in. wyszukiwarka Bing, obsługuje na całym świecie ponad 7,6 miliardów zapytań miesięcznie. Także w Polsce jej popularność z roku na rok rośnie. Działania promocyjne w Microsoft Advertising Service obejmują przede wszystkim reklamy w wyszukiwarce Bing, sieci serwisów partnerskich Microsoft Audience Network oraz na platformie społecznościowej LinkedIn. The Microsoft Advertising Partner Program, do którego dołącza Shoper, zrzesza najbardziej wykwalifikowane agencje, partnerów handlowych i technologicznych w branży reklamowej.

Platforma Shoper oferuje swoim użytkownikom szeroki zakres usług i doradztwa w obszarze prowadzenia kampanii reklamowych w oparciu o rozwiązania światowych liderów rynku. Partnerami Shoper są m.in. Google, Facebook, TikTok, Wirtualna Polska, a teraz także Microsoft.

Więcej informacji o usługach w ramach Shoper Kampanii można znaleźć tutaj: www.shoper.pl/shoper-kampanie/

Autor: Lendtech   |   Data publikacji: 04.01.2023

Najnowsze artykuły z kategorii

Partnerzy serwisu i wydarzeń

Newsletter Lendtech

Bądź na bieżąco i nie martw się, że umkną Ci najważniejsze informacje. ​​Zapisz się na bezpłatny autorski newsletter z aktualnymi informacjami z Polski i ze świata.

 

Wczytywanie
Obserwuj nas na Google News

Obserwuj nas na Google News i otrzymuj najnowsze wiadomości z Lendtech. Dołącz do obserwujących i zawsze bądź na bieżąco.

  1. Kliknij poniższy przycisk
  2. Wybierz opcję “Obserwuj”

Dzięki temu teraz będziesz widzaił wszystkie najnowsze publikacje na swoich urządzeniach z kontem Google.