Sklep internetowy Biedronki w aplikacji Glovo zaczął działać w kolejnych 14. miastach

  • Lendtech
  • 12.05.2022

Po dużych metropoliach, czas na miejscowości turystyczne i mniejsze ośrodki. Dzięki współpracy z Glovo klienci Biedronki w kolejnych 14. miastach otrzymają możliwość zrobienia zakupów w aplikacji z dostawą bezpośrednio pod drzwi.

Sklep Internetowy Biedronki w aplikacji Glovo zaczął działać w kolejnych 14 miastach

Turystyczne Zakopane i Kołobrzeg a także Nowy Targ, Zabrze, Lubin, Wodzisław Śląski, Racibórz, Kędzierzyn-Koźle, Jastrzębie-Zdrój, Gniezno, Kalisz, Sieradz, Piotrków Trybunalski i Bełchatów – to nowe miejscowości, w których od 11 maja br. klienci Biedronki mogą bez wychodzenia z domu skorzystać z oferty sieci. Co istotne, wysoka jakość produktów oferowanych w sklepach stacjonarnych sieci Biedronka jest też wyznacznikiem działań Sklepu Internetowego, ponieważ oferowane są te same produkty, w tych samych biedronkowych cenach. Dostawa zakupów wartych powyżej 250 zł kosztuje tylko 4,99 zł, a kurier dowiezie je pod drzwi naszego mieszkania w czasie jednej godziny od złożenia zamówienia poprzez aplikację.

Biedronka chce być jeszcze bliżej swoich klientów, dlatego w ramach współpracy z Glovo rozszerzamy listę sklepów, z których będziemy dostarczać im produkty. Dwa lata temu zaczęliśmy działać w największych miastach jak Warszawa czy Kraków, ale chcemy aby jak najwięcej obszarów na terenie kraju zostało objętych usługą zakupu online i dostawy zakupów. Dzięki temu kupujący zyskają możliwość skorzystania z oferty Biedronki w sposób jaki jest dla nich najbardziej komfortowy – powiedziała Kamila Frąckowiak-Jankowski, starsza menedżerka ds. rozwoju biznesu e-commerce food w sieci Biedronka.

Wizją Glovo jest zapewnienie mieszkańcom miast wszystkiego, czego potrzebują w szybki i łatwy sposób. Oznacza to wygodę, dzięki szybkiej dostawie do domu. To jeden z najszybciej rozwijających się trendów konsumenckich. Razem z Biedronką chcemy ułatwić zakupy w Polsce w kolejnych 14 miastach. I na tym się nie zatrzymamy – powiedział Jacek Kubicki, Commercial Manager w Glovo.

Sklep internetowy bezpiecznym rozwiązaniem dla klientów

Sklep Internetowy Biedronki działa od kwietnia 2020 roku. W tym czasie stał się wygodnym, a w związku z pandemią również bardzo bezpiecznym rozwiązaniem zakupowym dla klientów ceniących możliwość otrzymania swoich ulubionych zakupów bezpośrednio pod drzwi mieszkania bez konieczności odwiedzania sklepu. Tę usługę Biedronka zapewniała dotąd razem z Glovo w 49 polskich miastach – m. in. we wszystkich stolicach województw. Obecnie już w 63 miastach na terenie kraju. Dodatkowo od października 2021 r. w wybranych miastach Polski działa usługa q-commerce BIEK, dzięki której zakupy z Biedronki znajdą się w naszym domu w ekspresowym czasie 15 minut. BIEK odpowiada już za ponad 20 proc. zamówień e-commerce Biedronki.

W tym roku w Sklepie Internetowym Biedronki klienci najczęściej sięgali m. in. po: banany, świeży filet z piersi kurczaka, jaja z wolnego wybiegu Moja Kurka, pomidory malinowe polskie, paprykę, świeżego łososia Marinero, masło Mleczna Dolina czy po ser gouda Światowid i szynkę/polędwicę sądecką.

Aplikacja Glovo jest dostępna do pobrania w App ​Store oraz w Google Play.

Autor: Lendtech   |   Data publikacji: 12.05.2022

Najnowsze artykuły z kategorii

Partnerzy serwisu i wydarzeń

Newsletter Lendtech

Bądź na bieżąco i nie martw się, że umkną Ci najważniejsze informacje. ​​Zapisz się na bezpłatny autorski newsletter z aktualnymi informacjami z Polski i ze świata.

 

Wczytywanie
Obserwuj nas na Google News

Obserwuj nas na Google News i otrzymuj najnowsze wiadomości z Lendtech. Dołącz do obserwujących i zawsze bądź na bieżąco.

  1. Kliknij poniższy przycisk
  2. Wybierz opcję “Obserwuj”

Dzięki temu teraz będziesz widzaił wszystkie najnowsze publikacje na swoich urządzeniach z kontem Google.