Zrób zakupy do 22 grudnia, a InPost da gwarancję dostawy przed Świętami

  • Lendtech
  • 20.12.2021

InPost gwarantuje dostawę przesyłek przed Bożym Narodzeniem. Dotyczy to paczek nadanych przed 22 grudnia. Tym samym klienci nie muszą się obawiać, że wysłane prezenty nie dotrą na czas do adresatów.

InPost wprowadza gwarancję dostawy przed Świętami Bożego Narodzenia już trzeci rok z rzędu. Szczyt paczkowy przed Świętami to wyzwanie dla wszystkich operatorów logistycznych, ale InPost jest przygotowany na to wyzwanie. Firma sugeruje klientom by składali zamówienia w dniach 19-21 grudnia.

Gwarancja dostawy bez dodatkowych opłat

Gwarancja dostawy dotyczy zarówno przesyłek paczkomatowych jak i kurierskich, a firma za usługę dostawy z gwarancją nie pobiera dodatkowych opłat. Najpóźniej 24 grudnia kurier dokona pierwszej próby doręczenia paczki.

– Gwarancja dostawy przed Świętami Bożego Narodzenia to pomysł i tradycja InPost, 2 lata temu gwarantowaliśmy dostawę przesyłek nadanych do 20 grudnia, rok temu do 21 grudnia, w tym roku rozszerzamy gwarancję o kolejny dzień! Przesyłki nadane do 22 grudnia trafią do adresata na czas. Szczyt paczkowy przed Świętami to wyzwanie dla wszystkich operatorów logistycznych, ale InPost jest doskonale przygotowany na to wyzwanie – mówi Rafał Brzoska, prezes InPost.

/AP

Autor: Lendtech   |   Data publikacji: 20.12.2021

Najnowsze artykuły z kategorii

Partnerzy serwisu i wydarzeń

Newsletter Lendtech

Bądź na bieżąco i nie martw się, że umkną Ci najważniejsze informacje. ​​Zapisz się na bezpłatny autorski newsletter z aktualnymi informacjami z Polski i ze świata.

 

Wczytywanie
Obserwuj nas na Google News

Obserwuj nas na Google News i otrzymuj najnowsze wiadomości z Lendtech. Dołącz do obserwujących i zawsze bądź na bieżąco.

  1. Kliknij poniższy przycisk
  2. Wybierz opcję “Obserwuj”

Dzięki temu teraz będziesz widzaił wszystkie najnowsze publikacje na swoich urządzeniach z kontem Google.