ERIF Biuro Informacji Gospodarczej partnerem strategicznym Kongresu Lendtech 2021

  • Lendtech
  • 25.08.2021

ERIF Biuro Informacji Gospodarczej, partner strategiczny Kongresu Lendtech, dostarcza kluczowych usług dla podmiotów z sektora digital lending, fintech i lendtech w Polsce.

Podczas Kongresu Lendtech przedstawiciel ERIF Biuro Informacji Gospodarczej S.A wygłosi prezentację o millenialsach i postmillenialsach na rynku fintech. Młodzi z pokolenia Y i Z wskazywani są jako klienci z największym potencjałem, ale to też duże wyzwanie dla firm. Czy warto im bardziej zaufać, czy może należy trzymać dystans?

Druga edycja Kongresu Lendtech odbędzie się już 23 września 2021 roku w Warszawie w historycznym Domu Towarowym Braci Jabłkowskich przy ulicy Brackiej 25. W programie m.in. trendy i sytuacja na rynku digital lending, rozwój BNPL w Polsce, Polska Mapa Lendtech, cyfrowa tożsamość i subskrypcje, a także prezentacje dotyczące największych wyzwań branży – zarówno w obszarze regulacji, technologii, jak i otoczenia ekonomicznego.

W zeszłorocznej edycji udział wzięło ponad 150 uczestników, którzy mieli okazję wysłuchać 17 prezentacji, dwóch debat oraz wziąć udział w 4 stolikach eksperckich.

Więcej informacji o Kongresie Lendtech 2021.

/Kongres Lendtech

Autor: Lendtech   |   Data publikacji: 25.08.2021

Najnowsze artykuły z kategorii