Ewelina Makowska z Soonly Finance nagrodzona Lendtech Award

  • Lendtech
  • 22.09.2023

20 września 2023 r. odbyła się IV edycja Kongresu Lendtech, której towarzyszyła gala rozdania nagród Lendtech Award. W kategorii Osobowość Rynku nagrodę odebrała Ewelina Makowska, dyrektor departamentu prawnego Soonly Finance.

Ewelina Makowska z Soonly Finance nagrodzona Lendtech Award

Kongres Lendtech jest jednym z najważniejszych wydarzeń branżowych dla firm zajmujących się nowoczesnymi finansami. Kongres gromadzi przedstawicieli przedsiębiorstw z branży pożyczkowej, instrumentów płatniczych oraz nowoczesnej technologii, które wykorzystuje się w działalności e-commerce czy w płatnościach. Co roku, w ramach kongresu, odbywa się gala rozdania nagród. W tym roku statuetkę w kategorii Osobowość Rynku otrzymała Ewelina Makowska, radca prawny i dyrektor departamentu prawnego Soonly Finance.

Odbierając wyróżnienie Ewelina Makowska zwróciła uwagę na to, jak długą drogę przeszła branża w ostatnich latach. – Chciałabym przede wszystkim podziękować wszystkim, dzięki którym branża pożyczkowa bardzo się sprofesjonalizowała i stała transparentna. Jesteśmy w całkiem innym miejscu niż 10 lat temu, dużo bezpieczniejszym, lepszym dla pożyczkodawców i przede wszystkim dla klientów.

Podczas laudacji podkreślono, że nagroda została przyznana za szczególne docenienie pionierskich wdrożeń procesów prawnych w spółce pożyczkowej oraz za ogromną pracę na rzecz standardów rynkowych, ram legislacyjnych i zasad samoregulacji na forum branży.

Ewelina Makowska jest związana ze spółką Soonly Finance od 10 lat. W ostatnim czasie od strony prawnej koordynowała proces polonizacji spółki i wejścia pod nadzór KNF.

Autor: Lendtech   |   Data publikacji: 22.09.2023

Najnowsze artykuły z kategorii