1. Lendtech.pl
  2. >
  3. Wiadomości
  4. >
  5. Finelf.com...

Finelf.com wprowadził nową wersję Kontomierza

  • Lendtech
  • 28.11.2022

Spółka Finelf.com wprowadziła na polski rynek nową wersję aplikacji Kontomierz.pl, która w przejrzysty i intuicyjny sposób, pokazuje użytkownikom, na co dokładnie wydają swoje pieniądze, podpowiada, gdzie szukać oszczędności i sugeruje najlepsze rozwiązania finansowe.

Finelf.com wprowadził nową wersję Kontomierza

– Kontomierz.pl działa od 2009 roku. Od tego czasu zebrał szerokie grono odbiorców, zainteresowanych dbaniem o swój budżet. Kupiliśmy aplikację w 2021 r. i postanowiliśmy dalej rozwijać projekt mówi Stanisław Wolniewicz-Duda, prezes zarządu Finelf.com. 

Wierzymy, że możemy ułatwić użytkownikom podejmowanie mądrych decyzji finansowych, edukować ich w zakresie ekonomii i dostarczyć narzędzie, które odmieni ich portfele. Nad tym projektem pracowaliśmy od kilku miesięcy. W tym czasie dokonaliśmy przepisania aplikacji od zera na nowy system, dostosowaliśmy funkcje aplikacji do dzisiejszych trendów i przede wszystkim odświeżyliśmy jej design. Na premierze nie poprzestaniemy, nadal będziemy ją rozwijać. Będzie wiele nowości ułatwiających dbanie o swoje finanse i edukację finansową – dodaje Stanisław Wolniewicz-Duda.

Dlaczego warto skorzystać z Kontomierz.pl?

Aplikacja posiada nowy design, jest przejrzysta i intuicyjna. Oferuje całkowicie automatyczny import rachunków i transakcji bankowych, bez potrzeby logowania się do każdego banku z osobna. Kontomierz uczy się kategorii, dzięki temu większość wydatków, natychmiast po imporcie, jest dopasowana i posegregowana względem kategoryzacji. Funkcje ze starej wersji zostały zmodernizowane i dostosowane do obecnych trendów. A co najważniejsze, oprogramowanie stworzone jest z wykorzystaniem najlepszych praktyk programistycznych.

w zakresie bezpieczeństwa, aplikacja anonimizuje dane osobowe, a komunikacja z serwerem jest silnie szyfrowana. Już niedługo w aplikacji pojawią się nowości, między innymi możliwość opłacenia rachunków z poziomu aplikacji.

Autor: Lendtech   |   Data publikacji: 28.11.2022

Najnowsze artykuły z kategorii