Fintech Poland Patronem Kongresu Pożyczkowego!

  • Lendtech
  • 10.01.2023

Fundacja Lendtech, współorganizator ważnego wydarzenia, jakim jest Kongres Pożyczkowy 2023, to organizacja ekspertów rynku, której działanie koncentruje się na tworzeniu przestrzeni do dyskusji na temat technologii finansowych, branży pożyczkowej i dobrych praktyk. To zaszczyt informować o kolejnych Patronach i Partnerach wydarzenia – dlatego spieszymy z informacją, że Fintech Poland dołącza do zacnego grona Patronów Kongresu Pożyczkowego, który już 31 stycznia odbędzie się w Warszawie.

Fintech Poland Patronem Kongresu Pożyczkowego!

Podejmowane przez Fundację Lendtech inicjatywy, takie jak zbliżający się Kongres Pożyczkowy, to świetne pola do rozmów, wymiany doświadczeń i nawiązywania nowych kontaktów. To także miejsca, dzięki którym można być na bieżąco z trendami, wyzwaniami i szansami stojącymi przed branżą pożyczkową i sektorem technologii finansowych.

Najważniejszą misją, jaką postawiła przed sobą Fundacja Landtech jest popularyzacja wiedzy i dobrych praktyk związanych z takimi zagadnieniami, jak technologie finansowe, fintech, BNPL i digital lending. Organizacja zajmuje się także opiniowaniem, komentowaniem i reagowaniem na zmiany i trendy związane z finansami – zarówno osobistymi, jak i tymi, które dotyczą biznesu. Świetnym forum do tego będzie na przykład Kongres Pożyczkowy 2023, który odbędzie się 31 stycznia 2023 roku w Warszawie na w Cambridge Innovation Center, mieszczącego się w Varso Tower przy ul. Chmielnej 73.

Jeszcze nie jest za późno, by wziąć w nim udział!
Link do zapisów znajduje się tu: www.kongrespozyczkowy.pl

Autor: Lendtech   |   Data publikacji: 10.01.2023

Najnowsze artykuły z kategorii