Adobe i Mastercard rozwijają cyfrowe płatności

  • Lendtech
  • 23.11.2021

Technologiczni giganci opracowali zintegrowaną platformę łączącą eSigniture od Adobe Sign i natychmiastowe płatności od Mastercard Send.

Współpraca obu fintechów ma na celu dalszą digitalizację procesów takich jak obieg dokumentów cyfrowych, weryfikacja tożsamości, podpisy elektroniczne czy płatności natychmiastowe. Platforma upraszcza te czynności, a firmy mogą odejść od czasochłonnych i kosztownych rozwiązań papierowych.

Konsumenci są wyedukowani cyfrowo

Zintegrowana platforma Adobe Sign i Mastercard Send oferuje rozwiązania w zakresie roszczeń ubezpieczeniowych, zwrotów kosztów leczenia, pomocy finansowej, pomocy rządowej, a także usprawnia zatwierdzanie dokumentów.

Dzisiejsi, wyedukowani cyfrowo konsumenci chcą otrzymywać środki finansowe natychmiast, w dowolnej formie, gdziekolwiek się znajdują. Platforma pomaga firmom w realizowaniu tych oczekiwań, a jednocześnie kładzie nacisk na dalszą digitalizację naszego codziennego życia.

/AP

Autor: Lendtech   |   Data publikacji: 23.11.2021

Najnowsze artykuły z kategorii

Partnerzy serwisu i wydarzeń

Newsletter Lendtech

Bądź na bieżąco i nie martw się, że umkną Ci najważniejsze informacje. ​​Zapisz się na bezpłatny autorski newsletter z aktualnymi informacjami z Polski i ze świata.

 

Wczytywanie
Obserwuj nas na Google News

Obserwuj nas na Google News i otrzymuj najnowsze wiadomości z Lendtech. Dołącz do obserwujących i zawsze bądź na bieżąco.

  1. Kliknij poniższy przycisk
  2. Wybierz opcję “Obserwuj”

Dzięki temu teraz będziesz widzaił wszystkie najnowsze publikacje na swoich urządzeniach z kontem Google.