Aion Bank podnosi promocyjne oprocentowanie kont oszczędnościowych do 4%

  • Lendtech
  • 27.05.2022

Od 31 maja, Aion Bank podnosi promocyjne oprocentowanie kont oszczędnościowych w PLN. Korzystniejsze warunki będą dostępne dla obecnych i nowych klientów planów Light 3%, Smart 3,5% oraz All-Inclusive 4% w skali roku, bez limitów kwotowych.

Aion Bank podnosi promocyjne oprocentowanie kont oszczędnościowych nawet do 4

Aion Bank, pierwszy w pełni cyfrowy bank w Polsce, konsekwentnie rozwija swoje produkty antyinflacyjne, czyli wysoko oprocentowane konta oszczędnościowe i platformę do globalnych inwestycji. Spośród szeregu oferowanych usług to właśnie te produkty są najpopularniejszymi, odpowiadającymi na aktualne wyzwania związane z utratą wartości pieniądza.

Konta oszczędnościowe dają możliwość pomnażania środków z dzienną kapitalizacją, oraz możliwością wpłat i wypłat dowolnych kwot, dlatego to rozwiązanie jest korzystniejsze niż lokaty terminowe. Dotyczy to w szczególności osób szukających zdeponowania większych sum pieniędzy, ze względu na brak limitów kwotowych.

Wyższe oprocentowanie kont oszczędnościowych

Od 31 maja, Bank podwyższa promocyjne oprocentowanie kont oszczędnościowych w PLN, dla obecnych i nowych klientów, w planach:

  • Light 3%
  • Smart 3,5%
  • All-Inclusive 4%

Podwyższone oprocentowanie kont oszczędnościowych w PLN jest dostępne do 30 listopada 2022 r.

Konta oszczędnościowe nie są jedynym narzędziem do walki z inflacją. Drugim najpopularniejszym rozwiązaniem ochrony wartości i pomnażania pieniędzy są Aion Globalne Inwestycje, które zyskują coraz większą popularność wśród Polaków.

Autor: Lendtech   |   Data publikacji: 27.05.2022

Najnowsze artykuły z kategorii

Partnerzy serwisu i wydarzeń

Newsletter Lendtech

Bądź na bieżąco i nie martw się, że umkną Ci najważniejsze informacje. ​​Zapisz się na bezpłatny autorski newsletter z aktualnymi informacjami z Polski i ze świata.

 

Wczytywanie
Obserwuj nas na Google News

Obserwuj nas na Google News i otrzymuj najnowsze wiadomości z Lendtech. Dołącz do obserwujących i zawsze bądź na bieżąco.

  1. Kliknij poniższy przycisk
  2. Wybierz opcję “Obserwuj”

Dzięki temu teraz będziesz widzaił wszystkie najnowsze publikacje na swoich urządzeniach z kontem Google.