Bank BNP Paribas, Żabka i Mastercard ułatwiają Klientom otwieranie konta oraz płatności za zakupy

  • Lendtech
  • 20.02.2023

Bank BNP Paribas rozpoczyna kooperację z Żabką, aby ułatwić Klientom otwieranie kont oraz skuteczniej docierać do nich z nowoczesną i dopasowaną do preferencji zakupowych ofertą. Podczas trwania rocznej współpracy, w kanałach komunikacyjnych sieci Żabka będą pojawiać się komunikaty o wspólnej akcji z bankiem, m.in. plakaty ze specjalnym kodem QR ułatwiającym ściągnięcie aplikacji GOmobile i założenie konta w ramach promocji „Jesteś wygrywem”. Po otwarciu konta z kartą Mastercard oraz spełnieniu warunków promocji Klient otrzyma e-vouchery o łącznej wartości 50 zł do wykorzystania w sklepach Żabka. Rozpoczęciu współpracy towarzyszy również loteria, w której łączna pula nagród to ponad 1 500 000 złotych.

Bank BNP Paribas rozszerzy ofertę dla Mikroprzedsiębiorstw. Zapowiada zmiany w taryfie i korzystniejsze warunki dla samodzielnych i aktywnych Klientów

– To pierwsza na polskim rynku współpraca banku i sieci handlowej na tak dużą skalę. Bezprecedensowe są również możliwości, jakie wspólnie zaoferujemy – każda osoba może wejść do sklepu Żabka  wyłącznie ze swoim smartfonem i wyjść z niego jako Klient Banku BNP Paribas, ciesząc się całą gamą dodatkowych benefitów. Nie musi chodzić do placówki, szukać rozwiązań w Internecie, ani czekać na kuriera z umową. Jako bank mocno stawiający na cyfryzację i promocję płatności bezgotówkowych, liczymy nie tylko na zapoznanie szerszego grona Klientów z naszą ofertą, ale również szeroką promocję płacenia kartą (szczególnie wirtualną, bez konieczności wyrabiania plastikowej), smartfonem czy smartwatchem – mówi Tomasz Dymowski, Tribe Leader Omnichannel for Retail w Banku BNP Paribas.

Liczba Klientów Banku BNP Paribas, którzy korzystają z GOmobile wynosi już ponad 1 mln. Wśród licznych funkcjonalności aplikacji można znaleźć m.in. kantor wymiany walut działający w trybie 24/7, możliwość zakupu biletów komunikacji miejskiej czy opłacenie parkingu w płatnej strefie parkowania, przelewy ekspresowe, przelewy na telefon, płatności BLIK, karty mobilne, możliwość wnioskowania o nowe produkty i usługi, a także energooszczędny i przyjazny użytkownikom tryb ciemny (dark mode).

13 lutego br. wystartowała ogólnopolska kampania mediowa promująca akcję Banku BNP Paribas i sieci sklepów Żabka. Dodatkowo w różnych kanałach komunikacyjnych Żabka będzie informować o wspólnej akcji z bankiem, m.in. w sklepach Klienci znajdą plakaty informujące o promocji „Jesteś wygrywem”, a na nich specjalne kody QR kierujące do internetowego sklepu z aplikacjami. Ściągnięcie GOmobile i otwarcie Konta Otwartego na Ciebie zajmie zaledwie kilka minut. Poza standardową ofertą przypisaną do Konta, czyli bezpłatnemu otwarciu i prowadzeniu konta, bezpłatnym przelewom oraz wypłatom z bankomatów Banku BNP Paribas i sieci Planet Cash, obowiązują też specjalne, promocyjne warunki oferowane przez bank. To brak opłat za użytkowanie karty mobilnej lub zwykłej (przez 12 miesięcy od jej wydania). Dodatkowo, każdy  Klient, który założy Konto Otwarte na Ciebie, z kartą płatniczą Mastercard, w aplikacji GOmobile oraz aktywuje kartę i zapewni wpływ min. 1 000 zł, otrzyma e-vouchery o łącznej wartości 50 zł do wykorzystania w sklepach Żabka. Aktywacja konta oraz karty odbywa się online, a korzystanie z karty mobilnej (płacenie za pomocą smartfona lub smartwatcha) jest możliwe tuż po otwarciu konta.

W ramach promocji, używanie karty (mobilnej lub standardowej), w szczególności do płatności w sklepach sieci Żabka oraz sklepach autonomicznych Żabka Nano, przekłada się na udział w loterii, w której można wygrać e-vouchery na zakupy w sklepach Żabka lub nagrody pieniężne. Codziennie można wygrać e-vouchery o łącznej wartości 500 zł. Nagrody pieniężne przyznawane są co tydzień – 5 000 zł, co miesiąc – 50 000 zł, a na koniec nawet 500 000 zł. Każda transakcja kartą płatniczą na kwotę co najmniej 10 złotych w sklepie Żabka lub Żabka Nano to dziesięć losów na loterii, każda inna transakcja – jeden los. Loteria potrwa 12 miesięcy.

– W Żabce umożliwiamy nie tylko dokonanie szybkich zakupów, ale także skorzystanie z wielu wygodnych usług. Zapraszamy do wzięcia udziału w akcji „Jesteś wygrywem”, którą przygotowaliśmy we współpracy z Bankiem BNP Paribas oraz czerpania jak najwięcej radości i profitów z zakupów w naszych sklepach – mówi Przemysław Tomaszewski, Dyrektor ds. Sprzedaży i Rozwoju Usług w Żabka Polska.

Regulamin promocji dostępny TUTAJ.

Regulamin loterii dostępny TUTAJ.

Autor: Lendtech   |   Data publikacji: 20.02.2023

Najnowsze artykuły z kategorii

Partnerzy serwisu i wydarzeń

Newsletter Lendtech

Bądź na bieżąco i nie martw się, że umkną Ci najważniejsze informacje. ​​Zapisz się na bezpłatny autorski newsletter z aktualnymi informacjami z Polski i ze świata.

 

Wczytywanie
Obserwuj nas na Google News

Obserwuj nas na Google News i otrzymuj najnowsze wiadomości z Lendtech. Dołącz do obserwujących i zawsze bądź na bieżąco.

  1. Kliknij poniższy przycisk
  2. Wybierz opcję “Obserwuj”

Dzięki temu teraz będziesz widzaił wszystkie najnowsze publikacje na swoich urządzeniach z kontem Google.