Bartosz Pundyk nowym CSO w Self Learing Solutions SLS

  • Lendtech
  • 01.09.2021

Bartosz Pundyk został Członkiem Zarządu i Chief Sales Officer w Self Learning Solutions SLS – firmie wyspecjalizowanej w silnikach decyzyjnych oraz technologii machine learning i AI. Wcześniej Pundyk pracował w Experianie oraz CRIF.

Bartosz Pundyk to znany i doświadczony manager na rynku digital lending & fintech. Do Self Learning Solutions SLS przechodzi z Experiana, gdzie od 2020 roku zajmował stanowisko pełnomocnika zarządu i dyrektora ds. sprzedaży CEE. Wcześniej Pundyk przez 8 lat pracował w CRIF, gdzie był odpowiedzialny za budowę i rozwój m.in. systemu Credit Check.

Od kilku lat obserwuję rozwój SLS na rynku europejskim i dostrzegam ogromny potencjał wykorzystania technologii SLS w wielu segmentach gospodarki na rynku globalnym. Już sam fakt współpracy SLS z Raiffeisen Digital Bank i dostarczenie do banku silnika scoringowo-decyzyjnego (SLS Platform) pokazuje, że lekka architektura i wykorzystanie najnowszych technologii pozwalają konkurować firmie z liderami rynku. Moje 10-letnie doświadczenie w dużych międzynarodowych korporacjach pozwoliło mi określić silne strony dużych graczy, ale też dostrzec szereg potencjałów, które dziś nie są wykorzystywane przez złożoność oferty korporacji. To jest miejsce dla takiej firmy jak SLS i jestem pewien, że przy wykorzystaniu zarówno kompetencji bardzo doświadczonego zespołu oraz technologii, firma skazana jest na sukces, nie tylko na rynku polskim, ale przede wszystkim na rynku globalnym – stąd decyzja dołączenia do Zespołu SLS.

Self Learning Solutions SLS to innowacyjna spółka technologiczno-konsultingowa wyspecjalizowana w usługach dla sektora fintech, dostarczająca silnik decyzyjny pozwalający zarządzać ryzykiem, optymalizować zarządzanie procesami biznesowymi opartymi na machine learning i AI. W SLS Pundyk będzie odpowiedzialny za rozwój organizacji sprzedaży w Europie oraz wspierać dział R&D.

 

/LP

Autor: Lendtech   |   Data publikacji: 01.09.2021

Najnowsze artykuły z kategorii

Partnerzy serwisu i wydarzeń

Newsletter Lendtech

Bądź na bieżąco i nie martw się, że umkną Ci najważniejsze informacje. ​​Zapisz się na bezpłatny autorski newsletter z aktualnymi informacjami z Polski i ze świata.

 

Wczytywanie
Obserwuj nas na Google News

Obserwuj nas na Google News i otrzymuj najnowsze wiadomości z Lendtech. Dołącz do obserwujących i zawsze bądź na bieżąco.

  1. Kliknij poniższy przycisk
  2. Wybierz opcję “Obserwuj”

Dzięki temu teraz będziesz widzaił wszystkie najnowsze publikacje na swoich urządzeniach z kontem Google.