Boost Payment Solutions i Mastercard ogłaszają partnerstwo

  • Lendtech
  • 05.11.2021

Boost, lider w płatnościach elektronicznych B2B nawiązał współpracę z Mastercard w celu zwiększenia wykorzystania i akceptacji kart komercyjnych.

Płatności elektroniczne B2B stają się coraz popularniejsze i szybko wypierają przestarzałe metody zapłaty, takie jak na przykład przelewy. Amerykański Boost dostarcza zautomatyzowane, wydajne i tańsze rozwiązania dla firm i ich dostawców w postaci komercyjnych produktów kartowych. Partnerstwo z Mastercard ma na celu rozszerzenie zasięgu i spopularyzowanie kart komercyjnych na całym świecie.

Karty komercyjne przyszłością B2B

Boost chce wykorzystać swoje doświadczenie w dotarciu do nowych obszarów akceptacji kart, a z pomocą Mastercard może osiągnąć swój cel w skali globalnej. Współpraca obu firm przyczyni się również do osiągnięcia nowych poziomów wydajności płatności B2B, oszczędności kosztów i ogólnej wydajności w ekosystemie płatności B2B.

Dla Mastercard również jest to współpraca przyszłościowa. Technologiczny gigant widzi w niej kolejną możliwość do wspierania digitalizacji i powolnego odchodzenia od papieru. Mastercard chce także wspomóc Boost w optymalizacji kapitału obrotowego oraz w zwiększeniu efektywności działań związanych z płatnościami.

/AP

Autor: Lendtech   |   Data publikacji: 05.11.2021

Najnowsze artykuły z kategorii

Partnerzy serwisu i wydarzeń

Newsletter Lendtech

Bądź na bieżąco i nie martw się, że umkną Ci najważniejsze informacje. ​​Zapisz się na bezpłatny autorski newsletter z aktualnymi informacjami z Polski i ze świata.

 

Wczytywanie
Obserwuj nas na Google News

Obserwuj nas na Google News i otrzymuj najnowsze wiadomości z Lendtech. Dołącz do obserwujących i zawsze bądź na bieżąco.

  1. Kliknij poniższy przycisk
  2. Wybierz opcję “Obserwuj”

Dzięki temu teraz będziesz widzaił wszystkie najnowsze publikacje na swoich urządzeniach z kontem Google.