Cinkciarz.pl: darmowe przekazy pieniężne z USA do Europy

  • Lendtech
  • 10.08.2022

Dzięki współpracy Conotoxia Inc. i Trustly można szybko i bezpieczne przesyłać pieniądze z USA do Europy bezpośrednio z konta bankowego. W trakcie trwania promocji, od 10 sierpnia do 10 października 2022 r. można wysyłać przekazy za darmo, wybierając Online Banking od Trustly jako metodę płatności. 

Cinkciarz.pl_darmowe przekazy

Płatność przelewem online (Online Banking od Trustly) to jeden z najwygodniejszych i najszybszych sposobów wysyłania przekazów pieniężnych. Conotoxia, Inc. – spółka z grupy Conotoxia Holding, do której należy też Cinkciarz.pl – we współpracy z Trustly umożliwia dzięki niemu bezpieczne płatności z ponad 4 tys. instytucji bankowych w USA.

W 2020 r. firma Conotoxia, Inc. z siedzibą w Chicago uruchomiła usługę międzynarodowych przekazów pieniężnych z USA do Europy. Od tego czasu użytkownicy globalnego fintechu mogą na co dzień wysyłać pieniądze online z 42 amerykańskich stanów do 30 krajów europejskich, wybierając spośród 28 dostępnych walut. 

Promocja potrwa przez dwa miesiące – od 10 sierpnia do 10 października 2022 r. Dzięki niej można za darmo robić przekazy pieniężne, np. do rodziny lub bliskich w Europie, wybierając Online Banking od Trustly jako metodę płatności.

– Ekspansja terytorialna Cinkciarz.pl trwa, a współpraca ze znaczącymi zagranicznymi partnerami to dowód na rozwój globalnych usług płatniczych naszego polskiego fintechu. W tego typu projektach bardzo istotne jest bezpieczeństwo. Przekazy online eliminują ryzyko związane z obrotem gotówki. Nasza usługa jest szczegółowo zaprojektowana według wymaganych licencji oraz podlega nadzorowi regulatorów – mówi Piotr Kiciński, wiceprezes Cinkciarz.pl.

Autor: Lendtech   |   Data publikacji: 10.08.2022

Najnowsze artykuły z kategorii

Partnerzy serwisu i wydarzeń

Newsletter Lendtech

Bądź na bieżąco i nie martw się, że umkną Ci najważniejsze informacje. ​​Zapisz się na bezpłatny autorski newsletter z aktualnymi informacjami z Polski i ze świata.

 

Wczytywanie
Obserwuj nas na Google News

Obserwuj nas na Google News i otrzymuj najnowsze wiadomości z Lendtech. Dołącz do obserwujących i zawsze bądź na bieżąco.

  1. Kliknij poniższy przycisk
  2. Wybierz opcję “Obserwuj”

Dzięki temu teraz będziesz widzaił wszystkie najnowsze publikacje na swoich urządzeniach z kontem Google.