II edycja E-commerce Fintech Connect: przed nami spotkanie Rady Programowej

  • Lendtech
  • 17.01.2022
  • 2 min. czytania

Jeszcze w tym miesiącu odbędzie się spotkanie Rady Programowej II edycji E-commerce Fintech Connect. To oznacza, że niebawem będziemy mogli przedstawić pełny program wydarzenia, ekspertów, gości, którzy zabiorą głos w dyskusji, a tak że partnerów Konferencji.

E-commerce Fintech Connect – kluczowe rozmowy o rozwoju i przyszłości branży fintech

Scenariusze rozwoju branży e-commerce i fintech, trendy, badanie preferencji klienta digitalowego, ale również cyberbezpieczeństwo, systemy i obszar IT, zmiany w prawie, czas, który jest na wagę złota – to tylko niektóre tematy, jakie zostaną poruszone podczas II edycji Konferencji.

Wydarzenie będzie miało formę hybrydową – dyskusje ekspertów transmitowane na żywo, z publicznością online. Dla wygody i bezpieczeństwa, ale z możliwością interakcji. Uczestnicy podczas trwania EFC będą mogli zadawać pytania, wypowiedzieć się, odnieść się do słów prelegentów. Wzorem poprzedniej edycji utrzymamy dużą dynamikę – 20-minutowe prelekcje, interaktywne debaty z moderatorem, a do tego chat z uczestnikami Konferencji.

I edycja E-commerce Fintech Connect pokazała, jak ważne i potrzebne jest stworzenie obszaru do rozmów na tematy związane z branżą fintech i lendtech. Przed rokiem agendę wypełniły tematy, w których głos zabrali przedstawiciele firm takich jak: Revolut, PayPo, Twisto, Smartney, Vivus, Przelewy24, PwC, Vayana, Comtegra, Nethone, ERIF, BIK, Orange, Carsmile, Kontomatik, Huawei, CRIF.

Będziemy Państwa na bieżąco informować o E-commerce Fintech Connect II – aby nie przegapić nowości, zachęcamy do zapisania się na newsletter Lendtech: www.lendtech.pl/newsletter

Zapraszamy też do rejestracji na E-Commerce Fintech Connect: www.lendtech.pl/e-commerce-fintech-connect

Autor: Lendtech   |   Data publikacji: 17.01.2022

Najnowsze artykuły z kategorii

Partnerzy serwisu i wydarzeń

Newsletter Lendtech

Bądź na bieżąco i nie martw się, że umkną Ci najważniejsze informacje. ​​Zapisz się na bezpłatny autorski newsletter z aktualnymi informacjami z Polski i ze świata.

 

Wczytywanie
Obserwuj nas na Google News

Obserwuj nas na Google News i otrzymuj najnowsze wiadomości z Lendtech. Dołącz do obserwujących i zawsze bądź na bieżąco.

  1. Kliknij poniższy przycisk
  2. Wybierz opcję “Obserwuj”

Dzięki temu teraz będziesz widzaił wszystkie najnowsze publikacje na swoich urządzeniach z kontem Google.