Inbank i Comperia.pl łączą siły

  • Lendtech
  • 10.05.2021

To kolejna duża współpraca w polskiej branży fintech. Comperia.pl i Inbank wspólnie zaoferują finansowanie klientom OTOMOTO oraz ComperiaRaty.

Na zdjęciu: Paweł Szukalski, członek zarządu Comperia.pl SA

Założona 14 lat temu, a od dziesięciu notowana na GPW. Choć Comperia.pl to pierwsza polska porównywarka finansowa, a spółka zatrudnia kilkadziesiąt osób – można więc mówić o ugruntowanej pozycji na polskim rynku finansów – od kilku lat wyraźnie przeistacza się w fintech, stale rozwijając nowe produkty i usługi łączące technologie z finansami.Od 2018 roku spółka tworzy platformę ComperiaRaty dopasowującą kredyt lub pożyczkę, a wkrótce również płatność odroczoną.

Comperia mocno wchodzi w e-commerce

Od 2020 roku Grupa Comperia mocniej wchodzi w e-commerce oraz nawiązuje nowe współprace z innymi fintechami. Wśród najnowszych partnerów jest posiadający licencję bankową Inbank. Produkty finansowe Inbanku są już dostępne na platformie ComperiaRaty.

Z uwagi na fakt, że Comperia.pl S.A. jest wyłącznym pośrednikiem finansowym Otomoto.pl, również na największej polskiej platformie motoryzacyjnej prezentowana będzie oferta Inbanku.

Możemy zaoferować polskim konsumentom najszybszy, 100-procentowo cyfrowy i bardzo prosty proces ratalny, który zajmuje tylko kilka minut. Dzięki współpracy z Grupą Comperia jesteśmy w stanie pokazać nasze zalety znacznie szerszej grupie konsumentów – mówi Tomasz Rzeski, dyrektor ds. sprzedaży polskiego oddziały Inbank SA.Inbank powstał w 2010 roku w Estonii i działa na ośmiu europejskich rynkach.

Wszystkie swoje usługi finansowe oferuje online oraz poprzez sieć partnerów handlowych, których jest blisko 4 tys.

Cieszymy się z pozyskiwania kolejnych partnerów, co daje nam możliwość oferowania finansowania szytego na miarę dla naszych klientów. Dzięki współpracy z Kliniki.pl docieramy z unikalną ofertą – raty 0% do klientów przychodni i punktów medycznych, z OTOMOTO – do osób poszukujących finansowania na samochód. Wkrótce ogłosimy współpracę z kolejnymi podmiotami e-commerce – mówi Paweł Szukalski, członek zarządu Comperia.pl SA.

/Informacja prasowa

Autor: Lendtech   |   Data publikacji: 10.05.2021

Najnowsze artykuły z kategorii

Partnerzy serwisu i wydarzeń

Newsletter Lendtech

Bądź na bieżąco i nie martw się, że umkną Ci najważniejsze informacje. ​​Zapisz się na bezpłatny autorski newsletter z aktualnymi informacjami z Polski i ze świata.

 

Wczytywanie
Obserwuj nas na Google News

Obserwuj nas na Google News i otrzymuj najnowsze wiadomości z Lendtech. Dołącz do obserwujących i zawsze bądź na bieżąco.

  1. Kliknij poniższy przycisk
  2. Wybierz opcję “Obserwuj”

Dzięki temu teraz będziesz widzaił wszystkie najnowsze publikacje na swoich urządzeniach z kontem Google.