ITCARD uruchomił rozwiązanie SoftPOS – Planet Pay POSapp

  • Lendtech
  • 25.05.2022

ITCARD zakończył pilotaż aplikacji mobilnej Planet Pay POSapp, która umożliwia przyjmowanie płatności zbliżeniowych na smartfonach z systemem operacyjnym Android. Jest to kolejne innowacyjne rozwiązanie płatnicze softpos ITCARD, zaraz po wdrożeniu obsługi aplikacji eTerminal dla ING Banku. Aplikacja ITCARD jest już dostępna w sklepie Google Play dla zainteresowanych Klientów.

ITCARD uruchomił rozwiązanie SoftPOS – Planet Pay POSapp (1)

Aplikacja Planet Pay POSapp może być zainstalowana na telefonie lub tablecie z systemem Android 8.0 lub nowszym. Umożliwia ona dokonywanie płatności zbliżeniowych za usługi lub towary bez konieczności używania dodatkowych urządzeń, takich jak Pin Pad czy terminal płatniczy. Do obsługi całego procesu akceptacji płatności wystarczy jedynie urządzenie mobilne.

Stawiamy na mobilność całego rozwiązania, dlatego poza samą aplikacją, którą można zainstalować wprost ze sklepu Google, również podpisanie umowy i aktywacja realizowane są w 100% zdalnie – powiedział Jarosław Chrzanowski – Prezes Zarządu ITCARD.

Idealne rozwiązanie dla wszystkich branż

Mobilność oraz prostota całego rozwiązania sprawiają, że akceptacja płatności jest możliwa wszędzie tam, gdzie są klienci. Akceptowane są wszystkie rodzaje płatności zbliżeniowych kartami Visa i Mastercard, przy użyciu Google Pay i Apple Pay oraz transakcje zbliżeniowe BLIK-C. Potwierdzenie transakcji przesyłane jest do klienta smsem lub mailem, może być również pobrane bezpośrednio na telefon poprzez zeskanowanie kod QR. Pełna historia transakcji wraz ze statusem jest cały czas dostępna z poziomu aplikacji, a wszystkie raporty i rozliczenia dostępne są na dedykowanej platformie internetowej Planet Pay eBOK.

Planet Pay POSapp jest otwarte na integracje z systemami sprzedażowymi oraz wierzymy, że będzie idealnym rozwiązaniem dla wszystkich branż, gdzie ważna jest mobilność, a więc wśród: kurierów, taksówkarzy, firm zajmujących się sprzedażą zdalną, kosmetyczek, trenerów personalnych oraz w restauracjach.

Autor: Lendtech   |   Data publikacji: 25.05.2022

Najnowsze artykuły z kategorii

Partnerzy serwisu i wydarzeń

Newsletter Lendtech

Bądź na bieżąco i nie martw się, że umkną Ci najważniejsze informacje. ​​Zapisz się na bezpłatny autorski newsletter z aktualnymi informacjami z Polski i ze świata.

 

Wczytywanie
Obserwuj nas na Google News

Obserwuj nas na Google News i otrzymuj najnowsze wiadomości z Lendtech. Dołącz do obserwujących i zawsze bądź na bieżąco.

  1. Kliknij poniższy przycisk
  2. Wybierz opcję “Obserwuj”

Dzięki temu teraz będziesz widzaił wszystkie najnowsze publikacje na swoich urządzeniach z kontem Google.