JPMorgan Chase uruchamia bank cyfrowy w Wielkiej Brytanii

  • Lendtech
  • 21.09.2021

JPMorgan Chase uruchamia digital bank dla konsumentów w Wielkiej Brytanii. Uruchomienie cyfrowej wersji banku dla konsumentów zapowiedziano jeszcze na początku tego roku. Nowy bank będzie działał pod brandem Chase.

Klienci Chase będą mogli założyć bezpłatne konto i korzystać z wygodnej aplikacji mobilnej. W ofercie dla klientów przewidziano także atrakcyjny cashback. W planach. jest także oferta rachunku oszczędnościowego, produkty inwestycyjne i kredyty. Do dyspozycji konsumentów ma być zespół obsługi klienta działający 24h na dobę przez siedem dni w tygodniu.

Wielka Brytania to pierwszy rynek zagraniczny, gdzie JPMorgan uruchamia digital bank. Warto przy tym zauważyć, że jest to rynek niełatwy, gdyż Wielka Brytania to ojczyzna challenger banków. W tym miejscu można wymienić chociażby Monzo, Revoluta czy Starling Bank.

W sumie zespół Chase w Wielkiej Brytanii liczy już 500 osób.

/AP

Autor: Lendtech   |   Data publikacji: 21.09.2021

Najnowsze artykuły z kategorii

Partnerzy serwisu i wydarzeń

Newsletter Lendtech

Bądź na bieżąco i nie martw się, że umkną Ci najważniejsze informacje. ​​Zapisz się na bezpłatny autorski newsletter z aktualnymi informacjami z Polski i ze świata.

 

Wczytywanie
Obserwuj nas na Google News

Obserwuj nas na Google News i otrzymuj najnowsze wiadomości z Lendtech. Dołącz do obserwujących i zawsze bądź na bieżąco.

  1. Kliknij poniższy przycisk
  2. Wybierz opcję “Obserwuj”

Dzięki temu teraz będziesz widzaił wszystkie najnowsze publikacje na swoich urządzeniach z kontem Google.