LayBuy podzieli płatność na 6 nieoprocentowanych rat

  • Lendtech
  • 01.09.2021

Ciekawy produkt ratalny na rynku brytyjskim wprowadza LayBuy. Ten nowozelandzki dostawca płatności odroczonych startuje z aplikacją mobilną, która umożliwi dokonanie płatności w 6 nieoprocentowanych ratach. Wśród dostępnych e-sklepów znane brandy m.in. Amazon, eBay i Nike.

Za pomocą aplikacji brytyjscy użytkownicy LuyBuy będą mogli rozłożyć koszt zakupów na sześć nieoprocentowanych rat. Aplikacja będzie dostępna w ponad 5 tys. sklepów internetowych. Wśród nich znajdują się również przedstawiciele branży turystycznej tacy jak m.in. EasyJet i Booking.com.

Do tej pory najpopularniejszym modelem ratalnym było odroczenie płatności na 3,4 lub 12 rat. W krajach azjatyckich z kolei rzadko można znaleźć ofertę podzielenia płatności na 4 raty z uwagi na to, że cyfra 4 w kulturze uznawana jest za pechową.

Aplikacja LayBuy wygrywa prostotą obsługi

Obsługa aplikacji jest prosta. Klient LuyBuy zyskuje dostęp do wbudowanego katalogu sklepów i wybiera z niego sprzedawcę u którego chce zrobić zakupy. Witryna internetowa merchanta ładuje się automatycznie, a przy finalizacji transakcji dane zostają samoistnie uzupełnione.

Laybuy to nowozelandzki lendtech BNPL, który działa także w Wielkiej Brytanii. Fintech ma ok. 750 tys. użytkowników na całym świecie – tylko w ciągu roku ich liczba zwiększyła się o 350 tysięcy. Spółka jest notowana na australijskiej giełdzie – jej obecna kapitalizacja wynosi ok. 100 mln USD.

 

/AP/Lendtech

Autor: Lendtech   |   Data publikacji: 01.09.2021

Najnowsze artykuły z kategorii

Partnerzy serwisu i wydarzeń

Newsletter Lendtech

Bądź na bieżąco i nie martw się, że umkną Ci najważniejsze informacje. ​​Zapisz się na bezpłatny autorski newsletter z aktualnymi informacjami z Polski i ze świata.

 

Wczytywanie
Obserwuj nas na Google News

Obserwuj nas na Google News i otrzymuj najnowsze wiadomości z Lendtech. Dołącz do obserwujących i zawsze bądź na bieżąco.

  1. Kliknij poniższy przycisk
  2. Wybierz opcję “Obserwuj”

Dzięki temu teraz będziesz widzaił wszystkie najnowsze publikacje na swoich urządzeniach z kontem Google.