Lendtech 2021: Cyfryzacja, dostępność, security… w czasie rzeczywistym [VIDEO]

  • Lendtech
  • 04.10.2021

Bezpieczeństwo danych to największe wyzwanie, zwłaszcza gdy instytucja finansowa chce by obrót danymi był nie tylko bezpieczny, ale i efektywny. Kluczowe jest zapewnienie nieprzerwanego łańcucha dostaw, sam transfer danych musi odbywać się w czasie rzeczywistym.

W kwestii cyfryzacji jest jeszcze wiele do zrobienia – nawet w sektorze digital lending i fintech. Szczególnie istotny w ostatnim czasie stała się kwestia bezpieczeństwa oraz ciągłości dostarczania usług informatycznych.

Dla nas bezpieczeństwo obrotu danych jest najwyższym priorytetem. Wysiłkiem całej organizacji staramy się zapewnić nie tylko bezpieczeństwo, ale też zapewnić możliwość jego efektywnego wykorzystania. Transfer danych musi odbywać się w czasie rzeczywistym. Digitalizacja procesów sprzedażowych sprawia, że ten priorytet jest jeszcze wyższymówiła podczas Kongresu Lendtech 2021 Edyta Szymczak, Prezes Zarządu ERIF Biuro Informacji Gospodarczej S.A.

Druga edycja Kongresu Lendtech odbyła się 23 września 2021 roku. W wydarzeniu udział wzięło blisko 300 osób, które miały okazję wysłuchać ponad 40 mówców. Kongres Lendtech to największa konferencja dla fintech & lendtech w Polsce.

/Kongres Lendtech 2021

Obserwuj nas na Google News. Dołącz do obserwujących i zawsze bądź na bieżąco.

Zapisz się na nasz bezpłatny Newsletter. Zdobądź ekspercką wiedzę i aktualne informacje o fintech & lendtech. Zapisz się tutaj

 

Materiał chroniony prawem autorskim.

Autor: Lendtech   |   Data publikacji: 04.10.2021

Najnowsze artykuły z kategorii

Partnerzy serwisu i wydarzeń

Newsletter Lendtech

Bądź na bieżąco i nie martw się, że umkną Ci najważniejsze informacje. ​​Zapisz się na bezpłatny autorski newsletter z aktualnymi informacjami z Polski i ze świata.

 

Wczytywanie
Obserwuj nas na Google News

Obserwuj nas na Google News i otrzymuj najnowsze wiadomości z Lendtech. Dołącz do obserwujących i zawsze bądź na bieżąco.

  1. Kliknij poniższy przycisk
  2. Wybierz opcję “Obserwuj”

Dzięki temu teraz będziesz widzaił wszystkie najnowsze publikacje na swoich urządzeniach z kontem Google.