Lendtech 2021: Polska cyfrowym państwem [VIDEO]

  • Lendtech
  • 06.10.2021

Polska znajduje w czołówce państw w pełni ucyfrowionych. Jest to zasługą przede wszystkim ludzi dla których innowacje są pasją, ale również administracji publicznej, która inicjuje szereg inicjatyw jak choćby węzeł krajowy czy profil zaufany. Cyfryzacja, zwłaszcza w większych ośrodkach miejskich jest już powszechna. Dotarcie na wieś i mniejszych miejscowości jest kwestią czasu.

Wysiłek, który wkłada KIR i administracja publiczna idzie w dobrym kierunku. W ramach tych możliwości, które są obecnie na rynku, jest robione bardzo dużo i ta cyfryzacja będzie docierać wcześniej czy później do obywateli – mówił podczas Kongresu Lendtech 2021 Piotr Tomasik, Dyrektor Biura Sprzedaży Centralnej Krajowej Izby Rozliczeniowej.

Druga edycja Kongresu Lendtech odbyła się 23 września 2021 roku. W wydarzeniu udział wzięło blisko 300 osób, które miały okazję wysłuchać ponad 40 mówców. Kongres Lendtech to największa konferencja dla fintech & lendtech w Polsce.

/Kongres Lendtech 2021

Autor: Lendtech   |   Data publikacji: 06.10.2021

Najnowsze artykuły z kategorii

Partnerzy serwisu i wydarzeń

Newsletter Lendtech

Bądź na bieżąco i nie martw się, że umkną Ci najważniejsze informacje. ​​Zapisz się na bezpłatny autorski newsletter z aktualnymi informacjami z Polski i ze świata.

 

Wczytywanie
Obserwuj nas na Google News

Obserwuj nas na Google News i otrzymuj najnowsze wiadomości z Lendtech. Dołącz do obserwujących i zawsze bądź na bieżąco.

  1. Kliknij poniższy przycisk
  2. Wybierz opcję “Obserwuj”

Dzięki temu teraz będziesz widzaił wszystkie najnowsze publikacje na swoich urządzeniach z kontem Google.