Lendtech 2021: Wiarygodne SMS w branży fintech [VIDEO]

  • Lendtech
  • 05.10.2021

Postpandemiczna rzeczywistość udowadnia, że w komunikacji liczy się przede wszystkim bezpieczeństwo, wiarygodność oraz… pełna automatyzacja i personalizacja. Jak tego dokonać?

Podczas Kongresu Lendtech 2021 zaprezentowano zalety platformy REDLINK, która umożliwia sprawną i szybką wysyłkę zautomatyzowanych oraz w pełni spersonalizowanych wiadomości E-MAIL, SMS i PUSH. Prezentację nt. wiarygodnych SMS w branży fintech przedstawiła Marika Rybarczyk, Managing Director w REDLINK.

Dostarczamy rozwiązani CPaaS (Communikations Platform-as-a-Service), czyli narzędzie skierowane do przedsiębiorstw umożliwiające komunikację wielokanałową w ramach jednego narzędzia. Jak to pomaga klientom w obecnych czasach? W ostatnim czasie wzrosła potrzeba komunikacji elektronicznej z klientami, a my pozwalamy realizować ją automatycznie, sprawniej i bezpieczniej, optymalizując przy tym koszty – mówiła Marika Rybarczyk. – mówiła podczas Kongresu Lendtech 2021 Marika Rybarczyk, Managing Director w REDLINK.

Druga edycja Kongresu Lendtech odbyła się 23 września 2021 roku. W wydarzeniu udział wzięło blisko 300 osób, które miały okazję wysłuchać ponad 40 mówców. Kongres Lendtech to największa konferencja dla fintech & lendtech w Polsce.

/Kongres Lendtech 2021

Autor: Lendtech   |   Data publikacji: 05.10.2021

Najnowsze artykuły z kategorii

Partnerzy serwisu i wydarzeń

Newsletter Lendtech

Bądź na bieżąco i nie martw się, że umkną Ci najważniejsze informacje. ​​Zapisz się na bezpłatny autorski newsletter z aktualnymi informacjami z Polski i ze świata.

 

Wczytywanie
Obserwuj nas na Google News

Obserwuj nas na Google News i otrzymuj najnowsze wiadomości z Lendtech. Dołącz do obserwujących i zawsze bądź na bieżąco.

  1. Kliknij poniższy przycisk
  2. Wybierz opcję “Obserwuj”

Dzięki temu teraz będziesz widzaił wszystkie najnowsze publikacje na swoich urządzeniach z kontem Google.