PayEye wchodzi do Azji

  • Lendtech
  • 02.03.2023

PayEye nie zwalnia tempa. Ekspansja wrocławskiej firmy i jej innowacyjnej technologii pozwalającej na płatności spojrzeniem przyspiesza. Z jej usług  można skorzystać w restauracji Azia Restaurants w warszawskim centrum handlowym Westfield Arkadia.

PayEye wchodzi do Azji!

Azia Restaurants to kolejne miejsce w Polsce i pierwsza restauracja w Warszawie, w której za zamówienie będzie można zapłacić spojrzeniem. AZIA Concept to jedyna i unikalna na skalę Polski restauracja, gdzie na powierzchni ok. 1200 metrów kw., spotykają się smaki i aromaty kuchni Dalekiego Wschodu. Żeby skorzystać z płatności spojrzeniem od PayEye wystarczy pobrać dedykowaną, darmową aplikację, założyć konto, zrobić selfie i podpiąć swoją kartę płatniczą.

Ogromnie się cieszymy, że jesteśmy pierwszą restauracją w Warszawie, w której klienci za swój posiłek mogą zapłacić jednym spojrzeniem. To na pewno wyróżni nas na lokalnym rynku i ułatwi realizacje płatności. Jestem przekonana, że dzięki temu odwiedzą nas nowe osoby, które będą ciekawe nie tylko pysznej azjatyckiej kuchni, ale też będą chciały przetestować płatności spojrzeniem – komentuje Magdalena Skorupka Jackowska Managerka Azia Restaurants.

Rok 2023 to kolejny bardzo ważny etap dla naszego rozwoju. Cieszymy się, że do współpracy z nami dołączają kolejni partnerzy, z którymi wspólnie realizujemy nasz projekt i wspólnie sprawiamy, że płatności stają się jeszcze wygodniejsze i bezpieczniejsze. Takie miejsca jak Azia Resturants są dla nas szczególnie ważne, bo to właśnie z takimi partnerami już wkrótce pokazywać będziemy światu naszą technologię opartą na naszym najnowszym multifunkcyjnym urządzeniu eyePOS 3, na którym realizować będzie można nie tylko transakcje biometryczne, ale również te standardowe kartowe czy zbliżeniowe – dodaje Daniel Jarząb, prezes zarządu PayEye.

Obecnie PayEye bardzo mocno stawia na ekspansję. Innowacyjna technologia pojawiła się już wcześniej w Warszawie m.in. w wybranych salonach Komputronik oraz w Muzeum Pieniądza NBP, w którym można nie tylko przetestować płatności spojrzeniem, ale też zobaczyć pierwsze historyczne już dziś biometryczne terminale płatnicze PayEye.

PayEye to unikalna technologia pozwalająca na nowoczesne płatności biometryczne. Wraz z nową aplikacją oraz udoskonalonym terminalem eyePOS 2.0, umożliwia realizację transakcji płatniczych z wykorzystaniem fuzji biometrii oka i twarzy. Dzięki temu idąc na zakupy nie ma potrzeby wyjmowania gotówki, telefonu lub portfela – płatność zrealizujemy szybko i wygodnie jednym spojrzeniem. Wystarczy pobrać aplikację PayEye, dzięki której jej użytkownicy mogą w wygodny i bezpieczny sposób zatwierdzać płatności w sklepach stacjonarnych i jeszcze w tym kwartale również w sklepach e-commerce.

PayEye w dalszym ciągu pracuje nad rozwojem terminali eyePOS trzeciej generacji, które już niebawem będą obsługiwać płatności biometryczne, zbliżeniowe i tradycyjne. Równocześnie spółka otworzyła biuro w Dubaju i właśnie zarejestrowała spółkę w USA, gdzie rozwiązanie spotkało się z ogromnym zainteresowaniem.

Autor: Lendtech   |   Data publikacji: 02.03.2023

Najnowsze artykuły z kategorii

Partnerzy serwisu i wydarzeń

Newsletter Lendtech

Bądź na bieżąco i nie martw się, że umkną Ci najważniejsze informacje. ​​Zapisz się na bezpłatny autorski newsletter z aktualnymi informacjami z Polski i ze świata.

 

Wczytywanie
Obserwuj nas na Google News

Obserwuj nas na Google News i otrzymuj najnowsze wiadomości z Lendtech. Dołącz do obserwujących i zawsze bądź na bieżąco.

  1. Kliknij poniższy przycisk
  2. Wybierz opcję “Obserwuj”

Dzięki temu teraz będziesz widzaił wszystkie najnowsze publikacje na swoich urządzeniach z kontem Google.