PayPal łączy ofertę z Wix

  • Lendtech
  • 03.12.2021

Technologiczny gigant ogłosił, że merchanci handlujący na platformie Wix będą mogli oferować plany ratalne PayPal in 4 oraz PayPal Credit.

Dzięki odroczonym płatnościom sprzedawcy mogą znacząco zwiększyć konwersję sprzedaży zwłaszcza w okresie świątecznej gorączki zakupów. PayPal in 4 oraz PayPal Credit poszerzają ofertę opcji płatności podczas finalizacji zakupów co pozwala merchantom z platformy Wix na dotarcie do większej liczby klientów.

Dodanie PayPal Later zajmuje moment

By uruchomić odroczoną płatność merchanci sprzedający na Wix muszą jedynie dodać przyciski PayPal Pay Later do strony produktu, koszyka i przy kasie. Komunikaty PayPal Pay in 4 będą automatycznie pojawiać się na stronie internetowej sprzedawanego produktu.

PayPal Pay in 4 umożliwia konsumentom dzielenie zakupów na 4 nieoprocentowane równe płatności dokonywane co dwa tygodnie. Konsumenci mogą wybrać kartę kredytową, kartę debetową lub bezpośrednią wypłatę z banku jako metodę spłaty i nie zostaną obciążeni opłatami za opóźnienie w przypadku pominięcia płatności.

/AP

Autor: Lendtech   |   Data publikacji: 03.12.2021

Najnowsze artykuły z kategorii

Partnerzy serwisu i wydarzeń

Newsletter Lendtech

Bądź na bieżąco i nie martw się, że umkną Ci najważniejsze informacje. ​​Zapisz się na bezpłatny autorski newsletter z aktualnymi informacjami z Polski i ze świata.

 

Wczytywanie
Obserwuj nas na Google News

Obserwuj nas na Google News i otrzymuj najnowsze wiadomości z Lendtech. Dołącz do obserwujących i zawsze bądź na bieżąco.

  1. Kliknij poniższy przycisk
  2. Wybierz opcję “Obserwuj”

Dzięki temu teraz będziesz widzaił wszystkie najnowsze publikacje na swoich urządzeniach z kontem Google.