Paysafe ogłasza współpracę z Visa Direct

  • Lendtech
  • 05.05.2022

Popularna platforma płatnicza Paysafe rozszerzy współpracę z Visa w celu zaimplementowania Visa Direct – szybkich płatności w czasie rzeczywistym.

Paysafe ogłasza współpracę z Visa Direct

Integracja Visa Direct umożliwi klientom Paysafe uzyskanie większej kontroli nad przepływem gotówki poprzez otrzymanie płatności w ciągu kilku minut. Paysafe zaoferuje Visa Direct sprzedawcom, giełdom, operatorom, a także firmom z tych branż w których liczy się szybkość rozliczeń.

Kluczowa jest szybkość rozliczeń

Merchanci korzystający z Visa Direct poprzez Paysafe będą mogli otrzymywać szybkie płatności na karty Visa służące do wypłat krajowych i międzynarodowych. Branże takie jak kryptowaluty czy iGaming dla których kluczowa jest szybkość rozliczenia mogą zyskać przewagę konkurencyjną.

Paysafe to platforma płatnicza z rocznym wolumenem transakcji przekraczającym 120 miliardów USD w 2021 roku. Fintech łączy firmy i konsumentów w 100 rodzajach płatności w ponad 40 walutach na całym świecie. rozwiązania Paysafe są nastawione na transakcje inicjowane przez urządzenia mobilne, analizy w czasie rzeczywistym i konwergencję między płatnościami tradycyjnymi i online.

/AP

Autor: Lendtech   |   Data publikacji: 05.05.2022

Najnowsze artykuły z kategorii

Partnerzy serwisu i wydarzeń

Newsletter Lendtech

Bądź na bieżąco i nie martw się, że umkną Ci najważniejsze informacje. ​​Zapisz się na bezpłatny autorski newsletter z aktualnymi informacjami z Polski i ze świata.

 

Wczytywanie
Obserwuj nas na Google News

Obserwuj nas na Google News i otrzymuj najnowsze wiadomości z Lendtech. Dołącz do obserwujących i zawsze bądź na bieżąco.

  1. Kliknij poniższy przycisk
  2. Wybierz opcję “Obserwuj”

Dzięki temu teraz będziesz widzaił wszystkie najnowsze publikacje na swoich urządzeniach z kontem Google.