Pierwsza integracja SDK PayU z Flutter

  • Lendtech
  • 10.01.2023

Software house z Poznania, firma NextApps przeprowadził pierwszą na świecie integrację SDK PayU (płatności mobilne) z technologią Flutter.

Pierwsza integracja SDK PayU z Flutter

Flutter zyskuje na popularności

O potencjale frameworka jest przekonane Google, które intensywnie go rozwija. Na rynku pojawia się coraz więcej poważnych aplikacji napisanych właśnie we Flutterze.

Obecnie jedne z najbardziej rozpoznawalnych aplikacji stworzonych we Flutterze to m.in. produkty Google’a, np. Google Pay lub Google Ads. W zestawieniu pojawia się także NuBank – aplikacja mobilna brazylijskiego neobanku, jednego z największych banków fintech w Ameryce Łacińskiej. Po Fluttera sięgają także takie firmy jak BMW, eBay czy iRobot.

Aplikacja mobilna dla giganta handlowego

W oparciu o narzędzie Flutter firma NextApps z Poznania zbudowała aplikację dla METRO PROPERTIES – międzynarodowego koncernu, który jest obecny w ponad 30 państwach na świecie. Tym razem klient był zainteresowany wejściem na rynek krótkoterminowego najmu powierzchni handlowych. METRO PROPERTIES zarządza dziewięcioma Centrami Handlowymi w Polsce o łącznej powierzchni sprzedaży ponad 450 000 metrów kwadratowych.

Tak powstała aplikacja H-Our Store. Za jej pomocą w kilka minut można zarezerwować pomieszczenie, aby na kilka godzin otworzyć w nim swój sklep. To doskonała okazja dla przedsiębiorców, którzy chcą sprawdzić swój pomysł na biznes lub rozważają otwarcie kolejnego sklepu i zastanawiają się, czy taka decyzja im się opłaci. Cały wynajem odbywa się zdalnie i samoobsługowo. Od rezerwacji, przez płatność, aż to zdania wynajmowanego pomieszczenia.

Jednym z ważniejszych atutów aplikacji są szybkie płatności online realizowane przez PayU. Dzięki zintegrowaniu narzędzi Flutter z mobilnym SDK PayU możliwe jest opłacanie wynajmu na godziny za pomocą karty płatniczej, przelewu bankowego online, BLIKa, a także portfeli cyfrowych takich jak Google Pay i Apple Pay. Połączenie nowoczesnej flutterowej aplikacji z SDK PayU sprawiło, że proces rezerwacji powierzchni handlowych na godziny stał się dla firm tak prosty, jak zakup biletu do kina czy jedzenia na dowóz.

Aplikacja H-Our-Store powstała w zaledwie 6 miesięcy i jest innowacją na polskim rynku krótkoterminowego wynajmu powierzchni handlowych.

Autor: Lendtech   |   Data publikacji: 10.01.2023

Najnowsze artykuły z kategorii

Partnerzy serwisu i wydarzeń

Newsletter Lendtech

Bądź na bieżąco i nie martw się, że umkną Ci najważniejsze informacje. ​​Zapisz się na bezpłatny autorski newsletter z aktualnymi informacjami z Polski i ze świata.

 

Wczytywanie
Obserwuj nas na Google News

Obserwuj nas na Google News i otrzymuj najnowsze wiadomości z Lendtech. Dołącz do obserwujących i zawsze bądź na bieżąco.

  1. Kliknij poniższy przycisk
  2. Wybierz opcję “Obserwuj”

Dzięki temu teraz będziesz widzaił wszystkie najnowsze publikacje na swoich urządzeniach z kontem Google.