PragmaGO uruchamia odroczoną płatność dla biznesu w Komputronik.pl

  • Lendtech
  • 05.08.2021

Fintechowa spółka PragmaGO SA poinformowała, że wdrożyła swoją usługę odroczonej płatności dla Klienta biznesowego w Komputronik.pl.

Z rodzaju asortymentu naszego partnera oraz potwierdzonych przez niego danych wynika wprost, że dla Komputronik SA Klient biznesowy to znacząca część sprzedaży. Wobec tego, Komputronik rozwija ofertę dla biznesu, a odroczona płatność od PragmaGO stanowi jej atrakcyjne uzupełnienie w tym zakresie” – komentuje Danuta Czapeczko, Dyrektor sprzedaży ds. B2B e-commerce.

Klienci będą mogli odroczyć termin płatności od 14-stu do 30-stu dni za dowolny zakup w sklepie Komputronik przy wartości koszyka już od 100 zł brutto. Nie ma ograniczeń w zakresie wybranego asortymentu.

Odroczona płatność od 14-tu do 30-tu dni

„Naszym celem jest udostępnienie Klientowi biznesowemu finansowania w miejscu i czasie, gdy tego potrzebuje. Nawiązanie współpracy z Komputronik SA jest więc naturalną konsekwencją naszej strategii. Z naszych obserwacji wynika, że firmy aktywne w e-commerce czasami są niejako przymuszane do korzystania z rozwiązań konsumenckich, które często nie są dostosowane do oczekiwanych wysokości udzielanego finansowania i których nie mogą wliczyć w koszty prowadzenia działalności. Limity dostępne dla biznesu w Komputronik.pl to 30.000 zł z możliwością ich zwiększania w trakcie współpracy” – podkreśla Danuta Czapeczko.

PragmaGO SA to polski fintech notowany na GPW, który w marcu br. pozyskał większościowego udziałowca Polish Enterprise Funds SCA z siedzibą w Luksemburgu. Zgodnie z wieloma zapowiedziami zarządu realizuje strategię rozwoju dystrybucji produktów finansowych i ich obsługi operacyjnej online w zróżnicowanych kanałach, ze szczególnym uwzględnieniem B2B e-commerce. Obecnie jest wyłącznym dostawcą Odroczonej Płatności dla Firm w Allegro Biznes.

/Informacja prasowa

Autor: Lendtech   |   Data publikacji: 05.08.2021

Najnowsze artykuły z kategorii

Partnerzy serwisu i wydarzeń

Newsletter Lendtech

Bądź na bieżąco i nie martw się, że umkną Ci najważniejsze informacje. ​​Zapisz się na bezpłatny autorski newsletter z aktualnymi informacjami z Polski i ze świata.

 

Wczytywanie
Obserwuj nas na Google News

Obserwuj nas na Google News i otrzymuj najnowsze wiadomości z Lendtech. Dołącz do obserwujących i zawsze bądź na bieżąco.

  1. Kliknij poniższy przycisk
  2. Wybierz opcję “Obserwuj”

Dzięki temu teraz będziesz widzaił wszystkie najnowsze publikacje na swoich urządzeniach z kontem Google.