QisstPay wprowadza 1-Click Checkout w USA

  • Lendtech
  • 09.02.2022

Pakistański fintech BNPL QisstPay uruchamia usługę „1-Click Checkout” w Stanach Zjednoczonych. Firma stawia sobie za cel dalszą ekspansję na amerykańskim rynku.

Fintech BNPL QisstPay uruchamia usługę „1-Click Checkout” w Stanach Zjednoczonych. Usługa pozwoli konsumentom kupować produkty za pomocą jednego kliknięcia, bez wypełniania uciążliwych formularzy i zapamiętywania haseł. Tego typu rozwiązanie płatnicze sprawia, ze klienci rzadziej porzucają koszyki, a sprzedawcy detaliczni osiągają wyższy współczynnik konwersji.

100 handlowców na pokładzie

Dzięki nowej usłudze QisstPay, merchanci mogą sprawdzać, które płatności są najskuteczniejsze i cieszą się największą popularnością wśród kupujących. „1-Click Checout” ma również wbudowane narzędzia do monitorowania bezpieczeństwa.

QisstPay to fintech BNPL założony w 2020 roku w Pakistanie. Firma niedawno zebrała 15 milionów dolarów w rundach finansowania pre-seed i seed, a także otworzyła biuro w Bangladeszu. Platforma BNPL rozwija się coraz szybciej, a do jej modelu biznesowego przekonało się już ponad 100 handlowców.

/AP

Autor: Lendtech   |   Data publikacji: 09.02.2022

Najnowsze artykuły z kategorii

Partnerzy serwisu i wydarzeń

Newsletter Lendtech

Bądź na bieżąco i nie martw się, że umkną Ci najważniejsze informacje. ​​Zapisz się na bezpłatny autorski newsletter z aktualnymi informacjami z Polski i ze świata.

 

Wczytywanie
Obserwuj nas na Google News

Obserwuj nas na Google News i otrzymuj najnowsze wiadomości z Lendtech. Dołącz do obserwujących i zawsze bądź na bieżąco.

  1. Kliknij poniższy przycisk
  2. Wybierz opcję “Obserwuj”

Dzięki temu teraz będziesz widzaił wszystkie najnowsze publikacje na swoich urządzeniach z kontem Google.