Revolut odnawia ofertę dla młodych i przedstawia Revolut <18

  • Lendtech
  • 18.08.2022

Revolut odnowiła ofertę dla osób w wieku 6-17 lat. Revolut <18 to nowa wersja konta dla młodych, które w połączeniu z kontem Revolut rodzica (lub opiekuna) pomaga zdobyć doświadczenie w zarządzaniu pieniędzmi.

Revolut odnawia ofertę dla młodych i przedstawia Revolut <18

Zmiana Revolut Junior, w Revolut <18 to nie tylko nowy design, to także nowe funkcje. Jedną z nich jest możliwość personalizacji karty płatniczej poprzez moduł do projektowania w aplikacji. Młodzi użytkownicy mogą uwolnić kreatywność i nanieść na kartę odręczne rysunki, teksty z możliwością wyboru fontu, gotowe obrazki i emotikony. W ten sposób karta staje się wyjątkowa i osobista.

Korzystając z funkcji bezpieczeństwa i kontroli karty w aplikacji, młodzi klienci Revolut mogą śledzić wykonane transakcje, otrzymywać błyskawiczne powiadomienia o wydatkach – co pomaga zmieścić się w zaplanowanym budżecie, a dzięki funkcji celów oszczędnościowych budować zdrowe nawyki finansowe. Ponadto, błyskawiczne powiadomienie wysyłane jest na telefon rodzica (lub opiekuna) ilekroć karta <18 jest użyta.

Regularny dzień „wypłaty” kieszonkowego

Rodzice mogą ustawić regularny dzień “wypłaty” kieszonkowego lub zaplanować zestaw wyzwań do podjęcia i ukończenia, które warunkują wypłatę nagrody. Z myślą o wydatkach szkolnych i piątkowych domówkach, ale nie tylko, pojawiła się funkcja “Revolut me!”, która pozwala młodym prosić o pieniądze i wymieniać się darmowymi, błyskawicznymi przelewami z innymi użytkownikami Revolut <18.

Cieszymy się mogąc udostępnić Revolut <18 nowym i obecnym młodym klientom. Liczymy, że nowy, pozytywny i pełen energii design przypadnie do gustu użytkownikom w różnym wieku poniżej 18 lat – powiedziała Tara Massoudi, Revolut General Manager ds. Produktów Premium.

Poszliśmy wprost za uwagami zgłaszanymi nam przez klientów. Młodzi prosili o możliwość personalizacji Revolut <18 i właśnie taką funkcję dla nich uruchamiamy. Chcieli żeby karta była bardziej ich. Dlatego, stworzyliśmy nieco bardziej “dorosły” design i nazwę. Revolut <18 to konto, które uczy się i rośnie wraz z użytkownikiem! – dodała Massoudi.

Karta Revolut <18 jest darmowa

Ponad 1,6 mln rodziców i młodych klientów Revolut Junior na świecie, w tym blisko 100 tys. w Polsce, jest teraz klientami Revolut <18.

Karta Revolut <18 jest darmowa i każdy rodzic (lub opiekun), który posiada konto w Revolut może utworzyć w nim konto dla dziecka. Jeśli młoda osoba posiada już swoje urządzenie mobilne (smartfon), może pobrać na nie aplikację Revolut <18 poprzez zeskanowanie QR kodu z ekranu telefonu rodzica (lub opiekuna). Nie jest to jednak konieczne do działania karty Revolut <18. Rodzice mogą stworzyć do 5 kont Revolut <18 (w zależności od planu, z którego korzystają w Revolut). Nastolatkowie mogą też sami zarejestrować konto, za pozwoleniem rodziców. Jeśli nastolatek nie zyskał jeszcze prawa do wyrażenia zgody na udostępnienie danych (w Polsce 16 lat), wtedy to rodzic (lub opiekun) może założyć mu konto z poziomu swojej własnej aplikacji.

Autor: Lendtech   |   Data publikacji: 18.08.2022

Najnowsze artykuły z kategorii

Partnerzy serwisu i wydarzeń

Newsletter Lendtech

Bądź na bieżąco i nie martw się, że umkną Ci najważniejsze informacje. ​​Zapisz się na bezpłatny autorski newsletter z aktualnymi informacjami z Polski i ze świata.

 

Wczytywanie
Obserwuj nas na Google News

Obserwuj nas na Google News i otrzymuj najnowsze wiadomości z Lendtech. Dołącz do obserwujących i zawsze bądź na bieżąco.

  1. Kliknij poniższy przycisk
  2. Wybierz opcję “Obserwuj”

Dzięki temu teraz będziesz widzaił wszystkie najnowsze publikacje na swoich urządzeniach z kontem Google.